Open Space Technology

Zapraszamy na bezpłatną konferencję Open Space Technology, która jest skierowana do pracowników biurowych. Konferencja odbędzie się w Krakowie.

W dniu 29 września 2016 roku w krakowskiej siedzibie firmy Comarch odbędzie się wyjątkowe wydarzenie – Open Space Technology. Po raz pierwszy w naszym Centrum Szkoleniowym przedstawimy Państwu możliwości i korzyści jakie niesie za sobą prawdziwy dialog pomiędzy uczestnikami i wzajemna wymiana wiedzy.

Open Space Technology

Program Open space tworzymy wszyscy wg wcześniej zarysowanych ram tematycznych i reguł.

Tematyka ramowa zagospodarowania przestrzeni: aplikacje biurowe, bazy danych, organizacja pracy, BI – to punkty zaczepienia do proponowanych tematów. Ten zakres może być traktowany jako wstęp do tego, co może zostać omówione podczas konferencji. Nowości, rozwiązania i ciekawostki.

Aplikacje biurowe bez tajemnic, rozmowy na wszystkie nurtujące tematy, poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań, przecieranie nowych szlaków, dzielenie się doświadczeniem, nowości technologiczne, doświadczeni moderatorzy, brak schematów i ograniczeń, świetna kawa i wreszcie wyjątkowi uczestnicy – to wszystko i jeszcze więcej czeka na Ciebie w JEDNYM miejscu !