Darmowe szkolenia: Województwo wielkopolskie

Forum Praktyki Gospodarczej

 

Miejsce szkolenia: Poznań
Data szkolenia: 11 września 2014

Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu ma przyjemność po raz kolejny zaprosić na Forum Praktyki Gospodarczej. Forum Praktyki Gospodarczej to cykl bezpłatnych warsztatów mających na celu umożliwienie wszystkim chętnym podniesienie swoich kwalifikacji, zdobycie nowych umiejętności, poznanie nowych rozwiązań w swojej branży, a przede wszystkim nawiązanie sieci kontaktów pomocnych w życiu osobistym i zawodowym.

3ds Max Mental Ray oraz Vray

Miejsce szkolenia: Poznań
Data szkolenia: ciągłe

Zwiększ swoje szanse na rynku pracy i podnieś kwalifikacje! Zapraszamy na szkolenie realizowane przez Poznański Park Technologiczny 3D Sp. z o.o. z komputerowego wspomagania projektowania CAD 3D: 3ds Max Mental Ray oraz Vray (poziomy dla początkujących i zaawansowanych).

Szkolenie komputerowe ECDL Start wraz z egzaminami

Miejsce szkolenia: Poznań
Data szkolenia: zajęcia rozpoczynają się w maju, odbywają się raz w tygodniu po 4 godziny lekcyjne (w tygodniu popołudniami lub w sobotę)

W imieniu firmy Techpal Sp. z o.o. serdecznie zapraszam na darmowe szkolenie informatyczne / komputerowe  ECDL Start na poziomie podstawowym zakończone Europejskim Certyfikatem Umiejętności Komputerowych ECDL Start.

Szkolenie składa się z 4 modułów – w sumie 60 godzin zajęć + 4 godziny egzaminów. Zajęcia obywają się jeden raz w tygodniu (popołudniami lub w weekendy), po 4 godziny lekcyjne.

Bezpłatne szkolenia z zakresu zarządzania oraz w obszarze wykorzystania aplikacji ERP

Miejsce szkolenia: Poznań
Data szkolenia: terminy weekendowe

Bezpłatne szkolenia z zakresu zarządzania oraz w obszarze wykorzystania aplikacji ERP organizowane przez Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

EKO – specjalista – kwalifikacje dla zrównoważonego rozwoju Wielkopolski

Miejsce szkolenia: Leszno
Data szkolenia: 5 kwietnia 2014

Cykl darmowych szkoleń pozwalających na podniesienie stanu wiedzy oraz kompetencji z zakresu przepisów prawa ochrony środowiska, odnawialnych źródeł energii oraz zrównoważonego rozwoju, skierowany do osób prowadzących własną działalność lub zatrudnionych w MMŚP.