Szkolenia dla bezrobotnych

Konferencja „Zdrowie Psychiczne”

Miejsce szkolenia: Warszawa, Młodzieżowy Dom Kultury „Ochota”
Data szkolenia: 20 lutego 2016

Zapraszamy do wzięcia udziału w rocznym cyklu bezpłatnych konferencji poświęconych problemom zdrowia psychicznego (13.12.2015-10.12.2016). Raz w miesiącu zespół Kliniki Psychologiczno-Psychiatrycznej PsychoMedic organizuje w Urzędach Dzielnic bezpłatną konferencję, propagująca zdrowie psychiczne i seksualne oraz radzenie sobie ze stresem i emocjami w sposób nie szkodliwy dla zdrowia. Specjaliści psychiatrzy pracujący z dorosłymi i dziećmi, w tym również profesorowie psychiatrii, oraz dyplomowani psychologowie psychoterapeuci przybliżą jak radzić sobie z depresją, nerwicą, uzależnieniem, zaburzeniami snu i innymi trudnościami nękającymi współczesnego człowieka. Czytaj więcej »

4 etapy budowania wartościowej marki

Miejsce szkolenia: Szkolenie online
Data szkolenia: 11 lutego 2016, godz. 20.00

Już 11 Lutego na bezpłatnym Webinarze „4 etapy budowania wartościowej marki” pojawi się Anna Szubert – certyfikowany strateg personal brandingu. Dzięki swojej szerokiej wiedzy oraz doświadczeniu, od lat pomaga małym firmom i indywidualnym osobom skutecznie budować ich osobiste marki. Stosując jej wyjątkowy i autorski program 4 X „O” połączysz ze sobą wszystkie elementy i zbudujesz spójną, wyróżniającą i silną markę osobistą.
Czytaj więcej »

Zostań bohaterem swojego życia

Miejsce szkolenia: Warszawa Yerbaciarnia Terere
Data szkolenia: 23 stycznia 2016 godz. 11.00-14.00

Zapraszamy na pierwsze w tym roku warsztatowe spotkanie Warszawskiej Współpracy Szkoleniowej. Ostatni temat zeszłego roku cieszył się dużym zainteresowaniem, więc go powtarzamy. Tym bardziej, że świetnie nadaje się na początek roku. Darmowe szkolenieZostań bohaterem swojego życia„.
Czytaj więcej »

Skuteczne sposoby na pracę w grupie

Miejsce szkolenia: Szkolenie online
Data szkolenia: 13 stycznia 2016, godz. 10.00-11.00

Microsoft oraz firma extendo po raz kolejny organizuje darmowe szkolenie skierowane do pracowników firm o nazwie Skuteczne sposoby na pracę w grupie.
Czytaj więcej »

DevOps oraz programowanie AWSa

Miejsce szkolenia: Kraków, Wydział Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej, UJ
Data szkolenia: 12 stycznia 2016, godz. 18:00

Zapraszamy na kolejny otwarty wykład w ramach IT Akademii j-labs. Maciej Lasyk (aktualnie DevOps w Ocado; w wolnym czasie wspomaga projekt Fedora) odpowie na pytanie: „Co powinieneś wiedzieć na temat DevOps? a także poruszy temat dotyczący: programowania AWSa z cli, boto i Ansiblem.
Czytaj więcej »