Darmowe szkolenia Szkolenia dla bezrobotnych

Darmowe szkolenia dla bezrobotnych. Znajdziesz tu najlepsze bezpłatne kursy, warsztaty i konferencje.

Zwiększyć sprzedaż

Zapraszamy na szkolenie „Zwiększyć sprzedaż„, przygotowane przez Piotra Michalaka, właściciela i prezesa zarządu firmy Strategie Rozwoju sp. z o.o. Dzięki temu szkoleniu poznasz najskuteczniejsze techniki zwiększania sprzedaży w biznesie. Piotr podzieli się z Tobą wiedzą o tym jak prowadzić swój biznes by mieć szansę na prześcignięcie konkurentów i przejęcie rynku, który zostawiają przez słaby marketing. Badanie zrealizowane na próbie 512 właścicieli firm pokazało, że największym ich wyzwaniem jest: Zwiększyć sprzedaż.

Czytaj więcej »

„ZAKLĘTA W ZAMEK KRÓLEWNA” – warsztat dla Singielek ciekawych siebie i swoich relacji

Miejsce szkolenia: Warszawa, Bartoszewicza 11, Yerbaciarnia Terere
Data szkolenia: 16 kwietnia 2016, godz. 11:00 – 14:00

Serdecznie zapraszamy na kwietniowe spotkanie Warszawskiej Współpracy Szkoleniowej pt. „ZAKLĘTA W ZAMEK KRÓLEWNA”. Dedykowane jest ono wszystkim Singielkom 30+, które mają ciekawość samych siebie, swoich dotychczasowych relacji z mężczyznami oraz gotowość na przeanalizowanie tego nieco głębiej.
Czytaj więcej »

Praca w ochronie środowiska i OZE. Kariera przyjazna środowisku 2016

Miejsce konferencji: Warszawa, ul. Wójcickiego 1/3 bud. 21,, Auditorium Maximum UKSW
Data konferencji: 12 kwietnia 2016, godz. 9:30 – 15:30

Jesteś zainteresowany rozwojem zawodowym w ochronie środowiska lub energetyce odnawialnej? Przyjdź i posłuchaj przedstawicieli firm i instytucji branżowych, porozmawiaj z pracodawcami, poznaj oferty praktyk, staży, wolontariatów oraz innych działań, które pomogą Ci zrobić pierwszy pewny krok. Czytaj więcej »

Personal branding w social media

Miejsce szkolenia: Szkolenie online
Data szkolenia: 7 kwietnia 2016, godz. 19.00

Zapraszamy na darmowe szkolenie onlinePersonal branding w social media„.

Podczas warsztatu dowiesz się, czym jest branding personalny oraz poznasz praktyczne sposoby na to, w jaki sposób wykorzystać media społecznościowe do budowania marki osobistej.

Czytaj więcej »

Jak być liderem własnego życia? Skuteczna komunikacja w relacjach w domu i w pracy.

Miejsce szkolenia: Białystok, Bella Vita, ul. Rynek Kościuszki 22
Data szkolenia: 2 kwietnia 2016, godz. 11.00

Zapraszamy na darmowy warsztatJak być liderem własnego życia? Skuteczna komunikacja w relacjach w domu i w pracy„, który udzieli odpowiedzi na nurtujące pytania dotyczących skutecznej komunikacji. Komunikacji uzależnionej od potrzeb współrozmówcy zgodnie z teorią przywództwa sytuacyjnego Kena Blancharda.
Czytaj więcej »