Darmowe szkolenia Szkolenia dla bezrobotnych

Darmowe szkolenia dla bezrobotnych. Znajdziesz tu najlepsze bezpłatne kursy, warsztaty i konferencje.

Mindfulness i zarządzanie stresem

Zapraszamy na darmowe szkolenia „Mindfulness i zarządzanie stresem„. Szkolenia odbędą się 25 października 2016 we Wrocławiu, przy ul. Wystawowa 1 Hala Stulecia.

Podczas jesiennej edycji Career EXPO zapraszamy na bezpłatne szkolenia, dzięki którym będziesz mógł zdobyć wartościową wiedzę i rozwinąć swoje umiejętności. Czytaj więcej »

Otwarte warsztaty z Improwizacji scenicznej

Zapraszamy na darmowe warsztaty: Otwarte warsztaty z Improwizacji scenicznej. Warsztaty odbywają się w każdy poniedziałek i wtorek.

Chciałeś rozpocząć hobby/karierę w teatrze lub komedii?
Może chciałeś rozbudzić swoją kreatywność lub przełamać się?
Nie wiedziałeś/łaś gdzie zacząć?
Te warsztaty mogą być tym, czego potrzebujesz. Czytaj więcej »

Workflow and dokument management trends

Serdecznie zapraszamy do udziału w bezpłatnej konferencji: Workflow and dokument management trends, na której główna tematyka będzie poświęcona systemom zarządzania obiegiem dokumentów.

Workflow and dokument management trends Czytaj więcej »

Darmowe szkolenia zawodowe

Zapraszamy na darmowe szkolenia zawodowe dla osób fizycznych powyżej 30 roku życia, realizowane w ramach projektu „Zatrudnienie w cenie„.  Szkolenia kierowane są dla osób: bezrobotnych, poszukujących pracy, zamieszkujących w województwie małopolskim na terenie powiatów: proszowickiego, miechowskiego, wadowickiego, oświęcimskiego, chrzanowskiego, olkuskiego, limanowskiego; w tym również osób niepełnosprawnych.
Czytaj więcej »

Sezamie, otwórz się! czyli o tym, jak pokonać strach przed mówieniem w językach obcych

Konsekwentnie od ponad 4 lat spotykamy się w ramach Warszawskiej Współpracy Szkoleniowej. 8 październik będzie u nas pod hasłem przełamywania barier językowych. Zapraszamy na darmowe szkolenie: Sezamie, otwórz się! czyli o tym, jak pokonać strach przed mówieniem w językach obcych. Czytaj więcej »