Darmowe szkolenia: Szkolenia online

Certyfikat CIMA – darmowy kurs online

 

Miejsce szkolenia: Szkolenie online
Data szkolenia: Cały czas

CIMA to prestiżowy certyfikat finansowy uznawany na całym świecie, skierowany do osób zainteresowanych karierą w finansach/księgowości ze szczególnym uwzględnieniem tematyki rachunkowości zarządczej. Otwiera on drogę do kariery w międzynarodowych korporacjach. Ten w pełni darmowy kurs online umożliwi Ci skuteczne przygotowanie się do zdania tego wymagającego egzaminu.

Certyfikat CFA – darmowy kurs online

Miejsce szkolenia: Szkolenie online
Data szkolenia: Cały czas

CFA to prestiżowy certyfikat finansowy uznawany na całym świecie. Otwiera on drogę do kariery w międzynarodowych korporacjach. Ten w pełni darmowy kurs online umożliwi Ci skuteczne przygotowanie się do zdania tego wymagającego egzaminu!

Cykl 3 bezpłatnych Konferencji dla Coachów

Miejsce szkolenia: Szkolenie online
Data szkolenia: 2 września 2015

Już 2 września 2015 odbędzie się trzecia z serii bezpłatnych konferencji pt. Zawód Coach – Mistrzowie Nowej Gry w Biznesie Coachingowym, w trakcie których łamiemy największe TABU Zawodu Coacha. W trackie Konferencji dowiesz się wszystkiego, co MUSISZ wiedzieć, jak rozpocząć, zbudować i rozwijać zdrowy Biznes Coachingowy. W trakcie tej Konferencji będziemy odpowiadali na wszystkie pytania, które od blisko miesiąca sukcesywnie dodawane są na oficjalnych stronach Konferencji.

Programowanie w PHP Dla Zielonych

Miejsce szkolenia: Szkolenie online
Możesz poznać podstawy PHP i otworzyć sobie drogę do zawodowej kariery. Zarejestruj się w darmowym programie edukacyjnym „Programowanie w PHP Dla Zielonych”.

Jakich mężczyzn szukają kobiety? Jakich kobiet szukają mężczyźni?

Miejsce szkolenia: Szkolenie online
Data szkolenia: 29 lipca 2015, godz. 20.00-21.00

Zapraszamy na darmowe szkolenie online. Szkolenie poprowadzi ekspert komunikacji między płciowej – Grzegorz Kordek.