Darmowe szkolenia: Gdynia

Akademia Kobiet – dzień otwarty

 

Miejsce szkolenia: Gdynia, ul. Armii Krajowej 25b/4
Data szkolenia: 22 marca 2014

Akademia Kobiet powstała z myślą o kobietach, które chcą żyć bardziej świadomie. Realizować się na różnych płaszczyznach życia rodzinnego, osobistego, zawodowego. Ideą spotkań jest pomaganie w odkrywaniu i wydobywaniu swojej kobiecości oraz wewnętrznej siły.

Chcemy odpowiadać na potrzeby kobiet, które chcą mieć poczucie wpływu na swoje życie, realizować swoje marzenia i pokonywać wewnętrzne trudności. W naszej przestrzeni rozwoju każda z kobiet odnajdzie liczne inspiracje, wsparcie, drogę rozwoju, a przede wszystkim inne podobne kobiety.

Darmowa Superwizja dla trenerów – najlepsze narzędzie rozwoju

Miejsce szkolenia: Cała Polska
Termin szkolenia: dogodny dla Ciebie, do sierpnia 2014

Celem projektu „Superwizja pracy własnej” jest podniesienie Twojej efektywności w pracy z grupą na sali szkoleniowej, identyfikacja Twoich mocnych stron jako trenera a także określenie obszarów rozwojowych wraz z działaniami jakie ten rozwój mogą zapewnić.

Badz gotów na VAT

Miejsce szkolenia: Gdynia
Termin szkolenia: 12 grudnia 2012

Zapraszamy na bezpłatne seminarium: „Bądź gotów na VAT”.

Penta Sp. z o.o. Złoty Autoryzowany Partner Sage ma zaszczyt zaprosić dyrektorów finansowych oraz księgowe na bezpłatne seminarium poświęcone zmianom w podatkach i ich wpływie na informatyczne systemy zarządzania Sage.

Podczas tego spotkania, dowiedzą się Państwo między innymi co nowego w podatkach 2013 oraz jak przygotować firmę na nowy VAT. Zaprezentujemy rozwiązania w zakresie podatków w systemach Symfonia i Forte.

Naszym gościem specjalnym będzie dr Kalina Kunowska – doradca podatkowy, ekspert z dziedziny VAT-u oraz kontroli podatkowej i skarbowej, praktyk i wykładowca wyższych uczelni (Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku, Uniwersytetu Gdańskiego), autorka licznych ekspertyz oraz publikacji z zakresu prawa podatkowego, członek Państwowej Komisji Egzaminacyjnej d/s Doradztwa Podatkowego przy Ministrze Finansów.

Metodyka zarządzania PRINCE2® Foundation – Profesjonalny Project Manager

Miejsce szkolenia: Gdynia, ośrodek Altkom Akademia przy ul. Władysława IV 43, budynek Hossa
Data szkolenia: od połowy października do końca grudnia 2012 (szczegółowy harmonogram uzależniony jest od powstania grupy)

Mamy jeszcze wolne miejsca na szkolenie z metodyki zarządzania projektami Prince2® Foundation, które startuje w połowie października. W szkoleniu mogą wziąć udział osoby zgłaszające się indywidualnie (bez konieczności delegowania z miejsca zatrudnienia), które ukończyły 50 rok życia, pracują i mieszkają na terenie województwa pomorskiego i posiadają co najwyżej średnie wykształcenie.

Coachingowy styl pracy z klientem – warsztat dla doradców zawodowych

Miejsce szkolenia: Gdynia, Aleja Zwycięstwa 96/98, Sala Koralowa, Pomorski Park Naukowo – Technologiczny
Termin szkolenia: 30 sierpnia 2012, godz. 8:00 – 14:00

Fundacja Gospodarcza w Gdyni zaprasza doradców zawodowych z województwa pomorskiego na trzeci panel ekspercki organizowany w ramach projektu: „Dojrzała przedsiębiorczość – innowacyjny model preinkubacji przedsiębiorczej osób 50+”.

Głównym punktem panelu będzie warsztat w ramach, którego omówione zostaną następujące punkty:

  • czym jest coaching, rola coacha,
  • podstawowe narzędzia – zadawanie pytań, określanie celów, budowanie relacji,
  • przykładowe techniki do zastosowania w doradztwie zawodowym.

Dodatkowo w programie przewidziano:

  • Omówienie założeń projektu.
  • Analizę obecnej sytuacji osób w wieku 50+ na rynku pracy w województwie pomorskim – prezentacja przygotowana przez przedstawicieli Powiatowego Urzędu Pracy w Gdyni.
  • Prezentację strony projektowej oraz wstępnej wersji aplikacji Life Design 50+ – narzędzia wspomagającego pracę doradcy zawodowego z osobą 50+.

Warsztat poprowadzi doświadczony doradca zawodowy i coach – Elżbieta Wojciszke.