Darmowe szkolenia Województwo małopolskie

Darmowe szkolenia z kategorii: Województwo małopolskie. Znajdziesz tu najlepsze bezpłatne kursy, warsztaty i konferencje.

Bezpłatna konferencja E-commerce Summit

Serdecznie zapraszamy do udziału w bezpłatnej konferencji E-commerce Summit, której główna tematyka będzie dotyczyła różnych aspektów postępu i rozwoju e-commerce, e-biznesu oraz e-usług.

Bezpłatna konferencja E-commerce Summit odbędzie się 27 kwietnia 2017 roku w Warszawie.

E-commerce Summit Czytaj więcej »

Darmowe warsztaty: Ja w emocjach. Co czuję? Jak czuję? Kiedy czuję?

Fundacja Inicjatyw Twórczych i Społeczno-Edukacyjnych KURDYBANEK zaprasza na darmowe warsztaty rozwojowe dotyczący emocji: Ja w emocjach. Co czuję? Jak czuję? Kiedy czuję?

Celem tego warsztatu jest wejście w świat emocji, przyjrzenie się temu, co nas porusza, zobaczenie, jaka jest ekspresja naszych emocji i zrozumienie, jakie potrzeby za nimi stoją.

Emocje są nieodłączną częścią naszego życia. Wpływają na nasze postrzeganie świata, na zachowanie, na motywacje, na relacje z innymi. Są wielobarwne i często trudne do określenia słowami. Czytaj więcej »

Efektywność HR

Zapraszamy na darmowe szkolenieEfektywność HR. Szkolenie odbędzie się już 30 listopada w Krakowie, przy ul. Przemysłowej. Zapraszamy!

Czytaj więcej »

Darmowe szkolenia zawodowe

Zapraszamy na darmowe szkolenia zawodowe dla osób fizycznych powyżej 30 roku życia, realizowane w ramach projektu „Zatrudnienie w cenie„.  Szkolenia kierowane są dla osób: bezrobotnych, poszukujących pracy, zamieszkujących w województwie małopolskim na terenie powiatów: proszowickiego, miechowskiego, wadowickiego, oświęcimskiego, chrzanowskiego, olkuskiego, limanowskiego; w tym również osób niepełnosprawnych.
Czytaj więcej »

Darmowe szkolenie ratownika wodnego

Zapraszamy na darmowe szkolenie ratownika wodnego. Szkolenie odbędzie się 13-17 maja 2016 w Zakopanem, przy ul. Bronisława Czecha 1.

Czytaj więcej »