Darmowe szkolenia: Województwo śląskie

Design thinking – proces tworzenia genialnych produktów i usług

 

Miejsce szkolenia: Katowice, sala nr 215 budynku „B” (czwartek) oraz Aul@ Centrum Nowoczesnych Technologii Informatycznych (piątek) Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach
Data szkolenia: 23-24 października 2014

Koło Naukowe Zarządzania MENEDŻER na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach oraz firma SWIFT organizują 23-24 października 2014 w Katowicach dwudniowe bezpłatne warsztatyDesign thinking – proces tworzenia genialnych produktów i usług.

Bezpłatna konferencja IT – InfoMEET Katowice

Miejsce szkolenia: Katowice, hotel Monopol
Data szkolenia: 11 października 2014

InfoMEET to bezpłatna, cykliczna konferencja IT i targi kariery. Duża dawka wiedzy, wymiana doświadczeń i nawiązanie nowych relacji biznesowych to główna idea wydarzenia.

5 Spotkanie Przedsiębiorców

Miejsce szkolenia: Wodzisław Śląski, Dworek Nad Stawem, ul. Młodzieżowa 300k
Data szkolenia: 9 lipca 2014, godzina 17:30

Tym razem będziemy rozmawiać o tym w jaki sposób efektywnie pozyskiwać nowych klientów oraz jak płacąc tym, co posiadamy w nadmiarze finansować nasze aktualne potrzeby.

Szkolenia Autodesk

Miejsce szkolenia: Śląsk

Centrum Szkoleniowe Masterlang zaprasza do udziału w projekcie realizowanym w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Działanie 8.1 Rozwój pracowników i przedsiębiorstw w regionie, Poddziałanie 8.1.1 Wspieranie rozwoju kwalifikacji zawodowych i doradztwo dla przedsiębiorstw pt.: „Mocna kadra w mikro firmie”. Projekt współfinansowany jest przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Szkolenia Microsoft Webapplication, Win Server 2012, SQL Server, Win 8, Sharepoint

Miejsce szkolenia: Katowice, certyfikowany ośrodek Microsoft
Data szkolenia: majlipiec 2014

Oferujemy całkowicie BEZPŁATNIE szkolenia ze ścieżek Microsoftu, po ukończeniu szkolenia przystępujecie Państwo do egzaminu w celu uzyskania certyfikatu (egzamin bezpłatny).