Darmowe szkolenia Województwo śląskie

Darmowe szkolenia z kategorii: Województwo śląskie. Znajdziesz tu najlepsze bezpłatne kursy, warsztaty i konferencje.

Bezpłatne szkolenia z języka angielskiego

Centrum Szkoleń i Innowacji realizujące projekt z EFS – Śląska Akademia Kompetencji Kluczowych zaprasza na bezpłatne szkolenia z języka angielskiego (na poziomach zaawansowania: A1, A2, B1, B2, C1 i C2). Szkolenie trwa 120 godzin i kończy się certyfikowanym egzaminem zewnętrznym.

Czytaj więcej »

Darmowy kurs na Spawacza

Zapraszamy na Darmowy kurs na Spawacza. Zawód spawacz szansą na sukces – bezpłatne szkolenie w ramach jednego z programów unijnych.

Cel projektu: wzrost aktywności zawodowej osób zagrożonych zwolnieniem lub zwolnionych z przyczyn dotyczących zakładu pracy z woj. śląskiego.

Pozytywnie zakończony udział w projekcie daje wszystkie uprawnienia do zawodu spawacza metodą MAG/TIG.

Czytaj więcej »

Rails Girls Cieszyn 2016

Rails Girls Cieszyn to dwudniowe, darmowe warsztaty z programowania. Warsztaty odbędą się 15-16 października 2016 w Cieszynie, przy ul. Zamkowa 3 (Zamek w Cieszynie). Warsztaty skierowane są głównie do osób początkujących, nie mających nic wspólnego z komputerami. Ale również osoby z niewielkim doświadczeniem są w stanie nauczyć się wielu nowych rzeczy. Uczestnicy pracują na własnych laptopach.

Czytaj więcej »

Szlifowanie Diamentów – Młodzież NEET z województwa Śląskiego brylantami rynku pracy

Zapraszamy do wzięcia udziału w Projekcie w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego pt.: „Szlifowanie Diamentów – Młodzież NEET z województwa Śląskiego brylantami rynku pracy” realizowany jest w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój pod nadzorem Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Katowicach.

W ramach projektu uczestnikom oferujemy szeroki wachlarz szkoleń podnoszących kwalifikacje i umiejętności zawodowe.

Udział w projekcie jest bezpłatny, współfinansowany ze środków Unii Europejskiej.

Projekt skierowany jest do osób młodych w przedziale wiekowym 18-29 lat z woj. śląskiego, pozostających bez pracy, nieuczących się, będących tegorocznymi absolwentami, studentami studiów zaocznych bądź wieczorowych.  Czytaj więcej »

Bezpłatne szkolenia językowe, IT i miękkie

Zapraszamy na bezpłatne szkolenia językowe, IT i miękkie w ramach projektu „Telekariera dla Młodej Generacji” dofinansowanego ze środków UE w ramach POWER.  Szkolenia rozpoczynają się od sierpnia 2016.

Czytaj więcej »