Darmowe szkolenia Województwo śląskie

Darmowe szkolenia z kategorii: Województwo śląskie. Znajdziesz tu najlepsze bezpłatne kursy, warsztaty i konferencje.

Szlifowanie Diamentów – Młodzież NEET z województwa Śląskiego brylantami rynku pracy

Zapraszamy do wzięcia udziału w Projekcie w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego pt.: „Szlifowanie Diamentów – Młodzież NEET z województwa Śląskiego brylantami rynku pracy” realizowany jest w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój pod nadzorem Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Katowicach.

W ramach projektu uczestnikom oferujemy szeroki wachlarz szkoleń podnoszących kwalifikacje i umiejętności zawodowe.

Udział w projekcie jest bezpłatny, współfinansowany ze środków Unii Europejskiej.

Projekt skierowany jest do osób młodych w przedziale wiekowym 18-29 lat z woj. śląskiego, pozostających bez pracy, nieuczących się, będących tegorocznymi absolwentami, studentami studiów zaocznych bądź wieczorowych.  Czytaj więcej »

Bezpłatne szkolenia językowe, IT i miękkie

Zapraszamy na bezpłatne szkolenia językowe, IT i miękkie w ramach projektu „Telekariera dla Młodej Generacji” dofinansowanego ze środków UE w ramach POWER.  Szkolenia rozpoczynają się od sierpnia 2016.

Czytaj więcej »

Ochrona osób i mienia

Zapraszamy na darmowe szkolenie „Ochrona osób i mienia„. Szkolenie rozpocznie się we wrześniu 2016 w Będzinie, przy ul. Promyka 26.

Bezpłatny kurs ochrony: Technik ochrony fizycznej osób i mienia. Kurs kwalifikacji w zawodzie. Czytaj więcej »

Dlaczego coaching jest też dla mnie – fakty i mity o coachingu

Miejsce szkolenia: Rybnik, ul. Rudzka 13c
Data szkolenia: 29 lutego 2016

Zapraszamy na prelekcję poświęconą coachingowi, która odbędzie się 29 lutego 2016 na Wydziale Biznesu, Finansów i Administracji Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach przy ul. Rudzkiej 13c w Rybniku. Czytaj więcej »

Bezpłatne kursy językowe i zawodowe

Miejsce szkolenia: Katowice

Zapraszamy  na bezpłatne kursy językowe i zawodowe. Uczestnicy projektu mogą skorzystać z całkowicie bezpłatnych kursów języka angielskiego oraz niemieckiego a także ze szkoleń zawodowych m.in. z zakresu: zarządzania przez cele, wykorzystania technik komputerowych w pracy, windykacji wierzytelności, podatków, prawa pracy.
Czytaj więcej »