Darmowe szkolenia: Łódź

Bezpłatne warsztaty dla osób niepełnosprawnych – „Krok do samodzielności”

 

Miejsce szkolenia: Łódź, Centrum Edukacji i Aktywizacji Zawodowej Osób Niepełnosprawnych
Data szkolenia: czerwiec 2014 – marzec 2015

Jeżeli jesteś osobą z niepełnosprawnością orzeczoną w stopniu umiarkowanym lub znacznym, chcesz zwiększyć swoją samodzielność, poprawić relacje z otoczeniem, lepiej radzić sobie z problemami życia codziennego, zwiększyć swoje szanse na znalezienie pracy, zapraszamy na bezpłatne warsztaty w ramach projektu „Krok do samodzielności” realizowanego przez Centrum Edukacji i Aktywizacji Zawodowej Osób Niepełnosprawnych w Łodzi.

Projekt jest organizowany dzięki dofinansowaniu ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Darmowa Superwizja dla trenerów – najlepsze narzędzie rozwoju

Miejsce szkolenia: Cała Polska
Termin szkolenia: dogodny dla Ciebie, do sierpnia 2014

Celem projektu „Superwizja pracy własnej” jest podniesienie Twojej efektywności w pracy z grupą na sali szkoleniowej, identyfikacja Twoich mocnych stron jako trenera a także określenie obszarów rozwojowych wraz z działaniami jakie ten rozwój mogą zapewnić.

Bezpłatne szkolenie CISCO CCNA w woj. łódzkim

Miejsce szkolenia: Łódź
Termin szkolenia: luty 2014

Darmowe szkolenia z zakresu CISCO w woj. łódzkim, współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego!

Projekt adresowany jest dla przedsiębiorców i pracowników mikro-, małych oraz średnich przedsiębiorstw z obszaru województwa łódzkiego, zainteresowanych podwyższeniem kwalifikacji zawodowych i umiejętności w zakresie ICT.

Forum Idei 2013

Miejsce i termin szkolenia:
Łódź – 4 grudnia 2013
Bielsko-Biała – 5 grudnia 2013
Szczecin – 9 grudnia 2013

Forum Idei to wyjątkowe spotkanie dla agentów, konsultantów, przedstawicieli i wszystkich tych osób, które zdecydowały się na wybór profesji w pełnej wyzwań, ale dającej nieprzeciętną satysfakcję, branży ubezpieczeń na życie.

CCNA Routing & Switching – kurs i egzamin

Miejsce szkolenia: Łódź
Data szkolenia: 1 kwartał 2014

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w rekrutacji w ramach projektu finansowanego z Europejskiego Funduszu Socjalnego, priorytet VIII – Regionalne Kadry Gospodarki, Działanie 8.1. Którego celem jest podniesienie kwalifikacji kadry pracowniczej w obszarze ICT.