Certyfikat CIMA – darmowy kurs online

Miejsce szkolenia: Szkolenie online
Data szkolenia: Cały czas

CIMA to prestiżowy certyfikat finansowy uznawany na całym świecie, skierowany do osób zainteresowanych karierą w finansach/księgowości ze szczególnym uwzględnieniem tematyki rachunkowości zarządczej. Otwiera on drogę do kariery w międzynarodowych korporacjach. Ten w pełni darmowy kurs online umożliwi Ci skuteczne przygotowanie się do zdania tego wymagającego egzaminu.

Informacje o kursie

MrCertified to platforma edukacyjna zrzeszająca ambitnych ludzi zainteresowanych szeroko rozumianą tematyką finansów i ekonomii oraz chcących mądrze rozwijać swoją karierę zawodową. To miejsce, w którym można efektywnie nauczyć się do egzaminów CFA, CIMA oraz ACCA.

Do Twojej dyspozycji oddajemy wszechstronnie przygotowane szkolenie online, które ułatwi Ci przygotowania do egzaminów CIMA. W ramach kursu uzyskasz dostęp do bogatych opracowań zagadnień teoretycznych, odpowiesz na pytania otwarte oraz będziesz mógł poćwiczyć rozwiązywanie zadań przy użyciu inteligentnych testów online. Na koniec, sprawdzisz się również podczas egzaminu próbnego!

Kurs CIMA

Udział w darmowym kursie online CIMA

Aby wziąć udział w kursie CIMA wystarczy założyć darmowe konto na naszej stronie. Po potwierdzeniu rejestracji uzyskasz pełny dostęp do wszystkich materiałów teoretycznych oraz inteligentnych testów online, na zawsze, za darmo!

Zapraszamy do rejestracji!

Kontakt

mail@mrcertified.eu
MrCertified Sp. z o. o.
ul. Żurawia 43/211
00-680 Warszawa

Projekt dofinansowany z UE