Negocjacje w transferze technologii

Miejsce szkolenia: Kalisz, Kompleks Aljo, ul. Częstochowska 140

Data szkolenia: 15 grudnia 2010, godz. 9.30-13.30

Tematyka

Czy znasz swoje mocne i słabe strony jako negocjatora? Czy chcesz poznać czynniki, które wpływają na końcowy sukces negocjacji? Czy Twoją firmę czekają negocjacje z dostawcą nowych produktów lub usług? Jeśli chcesz uzyskać odpowiedzi na te pytania, weź udział w seminarium. Nasze seminarium przygotuje Cię do poprowadzenia negocjacji biznesowych w najbardziej efektywny sposób.

Wykładowca

Rafał Ejsymont – Prezes Zarządu Nickiel Technology Park w Poznaniu; współzałożyciel i współwłaściciel firmy INNOVIO, produkującej specjalistyczne systemy informatyczne; absolwent Uniwersytetu Technicznego w Berlinie oraz Politechniki Poznańskiej, wykładowca, autor publikacji z tematyki e-administracji, negocjacji w biznesie i zastosowania nowoczesnych metod informatycznych w funkcjonowaniu przedsiębiorstwa.

Uczestnicy

Konferencje i seminaria skierowane są do mikro, małych i średnich przedsiębiorstw, administracji publicznej, jednostek badawczo-rozwojowych, jednostek otoczenia biznesu (m.in. organizacji pozarządowych, inkubatorów przedsiębiorczości).

Wszystkim uczestnikom zapewniamy:

  • uznanych ekspertów,
  • bogate materiały szkoleniowe,
  • pełen catering,
  • certyfikaty uczestnictwa.

Formularz zgłoszeniowy oraz szczegółowe informacje znajdą Państwo na stronie deakonsulting.pl w zakładce konferencje i seminaria.

Prosimy o przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego mailem na adres: biuro@deakonsulting.pl lub faksem pod numer 61 624 77 41.