Darmowe szkolenia Bielsko-Biała

Darmowe szkolenia z kategorii: Bielsko-Biała. Znajdziesz tu najlepsze bezpłatne kursy, warsztaty i konferencje.

Bezpłatne szkolenia z języka angielskiego

Centrum Szkoleń i Innowacji realizujące projekt z EFS – Śląska Akademia Kompetencji Kluczowych zaprasza na bezpłatne szkolenia z języka angielskiego (na poziomach zaawansowania: A1, A2, B1, B2, C1 i C2). Szkolenie trwa 120 godzin i kończy się certyfikowanym egzaminem zewnętrznym.

Czytaj więcej »

AutoCAD

Miejsce szkolenia: Tychy
Data szkolenia: 1-3 grudzień 2014

Kurs oparty jest na plikach ćwiczeniowych z zakresu projektu budowlanego, elementów zagospodarowania terenu oraz szeroko pojętego tworzenia dokumentacji przy pomocy programu AutoCAD. Prowadzony jest w postaci ćwiczeń praktycznych, na podstawie których uczestnicy poznają tajniki programu AutoCAD oraz ich praktyczne zastosowanie. Na zakończenie szkolenia uczestnicy otrzymają międzynarodowy certyfikat Autodesk (Certificate of Completion) potwierdzający nabycie kompetencji zawodowych. Nadto uczestnicy przystąpią do egzaminu Autodesk na najwyższym poziomie zaawansowania – Professional lub Associate – w zależności od programu szkolenia.
Czytaj więcej »

Darmowa Superwizja dla trenerów – najlepsze narzędzie rozwoju

Miejsce szkolenia: Cała Polska
Termin szkolenia: dogodny dla Ciebie, do sierpnia 2014

Celem projektu „Superwizja pracy własnej” jest podniesienie Twojej efektywności w pracy z grupą na sali szkoleniowej, identyfikacja Twoich mocnych stron jako trenera a także określenie obszarów rozwojowych wraz z działaniami jakie ten rozwój mogą zapewnić. Czytaj więcej »

Forum Idei 2013

Miejsce i termin szkolenia:
Łódź – 4 grudnia 2013
Bielsko-Biała – 5 grudnia 2013
Szczecin – 9 grudnia 2013

Forum Idei to wyjątkowe spotkanie dla agentów, konsultantów, przedstawicieli i wszystkich tych osób, które zdecydowały się na wybór profesji w pełnej wyzwań, ale dającej nieprzeciętną satysfakcję, branży ubezpieczeń na życie. Czytaj więcej »

Zostań WEBskim nauczycielem

Miejsce szkolenia: Bielsko-Biała, Częstochowa, Katowice i Rybnik
Data szkolenia: I tura: październik – grudzień 2011 r., II tura: styczeń – kwiecień 2012 r., III tura: październik – grudzień 2012 r.

Zachęcam do udziału w bezpłatnych szkoleniach dla nauczycieli szkół ponadgimnazjalnych z województwa śląskiego, którzy chcą rozwinąć swoje kompetencje w zakresie wykorzystania w pracy dydaktycznej nowoczesnych technologii informacyjnych i komunikacyjnych.

Uczestnicy projektu będą objęci 40 godzinnym szkoleniem, które zostanie zrealizowane w centrach miast Bielsko-Biała, Częstochowa, Katowice i Rybnik, w systemie weekendowym (soboty i niedziele). W trakcie szkolenia uczestnikom zostaną zapewnione materiały szkoleniowe oraz wyżywienie, natomiast same zajęcia przybiorą formę wykładów, warsztatów, pracy w grupach czy dyskusji. Ponadto każdy uczestnik otrzyma bezpłatny podpis elektroniczny CC SEKAP. Czytaj więcej »