Darmowe szkolenia Prawo

Darmowe szkolenia z kategorii: Prawo. Znajdziesz tu najlepsze bezpłatne kursy, warsztaty i konferencje.

Zarządzanie ryzykiem podatkowym związanym z nieświadomym uczestnictwem w karuzelach podatkowych VAT – aspekty praktyczne

Zapraszamy na darmowe spotkanie Business Brunch: Zarządzanie ryzykiem podatkowym związanym z nieświadomym uczestnictwem w karuzelach podatkowych VAT – aspekty praktyczne. Spotkanie odbędzie się 19 kwietnia 2018 w Warszawie, przy ul. Cybernetyki 9, bud. B.

Na spotkanie zapraszamy w szczególności przedsiębiorców, głównych księgowych, pozostałych pracowników działów księgowych, podatkowych, prawnych, członków zarządów spółek.

Zapisy online przyjmowane są od pracowników firm i osób związanych z tematyką. W tym celu w zgłoszeniu należy podać nazwę firmy, stanowisko, adres e-mail (firmowy). Nie przyjmowane są zgłoszenia od osób prywatnych.

Czytaj więcej »

Darmowe webinarium: Tematyka prawna in vitro w Polsce

Zapraszamy na darmowe webinarium: Tematyka prawna in vitro w Polsce. Tematyka prawna in vitro w Polsce, to temat bardzo aktualny, jednak pewne aspekty prawne wymagają dopracowania. Wraz z ekspertem specjalizującym się w prawie medycznym – Mecenasem Piotrem Najbukiem z kancelarii DZP przegotowaliśmy konferencję on-line.

Zapraszamy wszystkich lekarzy, którzy chcą rozwiać wątpliwości w zakresie:

  • problemów z interpretacją przepisów ustawy o leczeniu niepłodności,
  • opłatami za komórki rozrodcze i zarodki,
  • zmianami w funkcjonowaniu klinik leczenia niepłodności po 31 października 2016 r. Czytaj więcej »

Odpowiedzialność właścicieli oraz kadry zarządzającej przedsiębiorstw

Kancelaria Adwokacka Olgierd Świostek Łukasz Kupski zaprasza przedsiębiorców do udziału w bezpłatnym szkoleniuZasady odpowiedzialności właścicielskiej oraz kadry zarządzającej w podmiotach gospodarczych – przegląd zasad odpowiedzialności przedsiębiorcy jednoosobowego, w spółce cywilnej oraz w spółach prawa handlowego, optymalizacja formy działania„. Czytaj więcej »

Bezpłatna konferencja IT Security Trends

Miejsce szkolenia: Warszawa
Data szkolenia: 16 marca 2016

Serdecznie zapraszamy do udziału w bezpłatnej konferencji, na której główna tematyka będzie poświęcona wiedzy i spostrzeżeniom w zakresie najnowszych trendów bezpieczeństwa oraz ich funkcjonowania w organizacji. Bezpłatna konferencjaIT Security Trends” odbędzie się 16 marca w Warszawie.
Czytaj więcej »

Mediacje w prawie

Miejsce szkolenia: cała Polska
Data szkolenia: do uzgodnienia

Darmowe szkolenie dla prawników: Mediacje w prawie. Ukończenie szkolenia będzie dla uczestników równoznaczne z uzyskaniem nowych kwalifikacji niezbędnych do prowadzenia sesji mediacyjnych, które coraz częściej proponowane są przez kancelarie prawne na całym świecie. Uczestnicy szkolenia poznają procedurę rozwiązywania konfliktów za pomocą mediacji i jej elementów oraz zdobędą umiejętność facylitowania konfliktów wielostronnych.
Czytaj więcej »