Darmowe szkolenia Medycyna

Darmowe szkolenia z kategorii: Medycyna. Znajdziesz tu najlepsze bezpłatne kursy, warsztaty i konferencje.

Technologie w medycynie

Miejsce szkolenia: Warszawa
Data szkolenia: 31 marca 2016

Wszechobecna technologia towarzyszy we wszystkich dziedzinach życia. Polska służba zdrowia z powodzeniem wdraża najnowsze rozwiązania technologiczne. Wykorzystanie Internetu usprawniło obsługę w szpitalach i przychodniach. Wkrótce codziennością stanie się telemedycyna, czyli diagnostyka zdalna, czy korzystanie z druku 3D. Już dziś warto dowiedzieć się, jakie innowacje czekają rynek medycyny w Polsce. Polski Instytut Rozwoju Biznesu zaprasza na darmową konferencjęTechnologie w medycynie„. Czytaj więcej »

Warsztaty Smakuj Życie – Kultura bez Przemocy

Miejsce szkolenia: Lublin
Data szkolenia: 5-7 września 2014

Bezpłatne, otwarte Warsztaty Smakuj Życie – Kultura bez Przemocy w dniach 5-7 września w Lublinie. Przybędzie ponad 100 lekarzy, trenerów i specjalistów nie tylko z kraju, ale i z Europy.
Czytaj więcej »

Akademia Innowacji i Rozwoju

Miejsce szkolenia: Poznań
Termin szkolenia: 3 lipca – 10 września 2013

W jaki sposób wzmocnić efektywność funkcjonowania przedsiębiorstwa poprzez ciągłe doskonalenie procesów i metod pracy?
W jaki sposób nawiązywać trwałe relacje z klientami i proponować im innowacyjne rozwiązania?
Jak skutecznie kreować markę firmy i kulturę innowacyjności w zespole sprzedażowym?

Projekt Akademia Innowacji i Rozwoju pozwoli odpowiedzieć na powyższe pytania.

Już 3 lipca 2013 rozpoczyna się druga edycja modułu Profesjonalny Sprzedawca w ramach projektu Akademia Innowacji i Rozwoju.

Projekt „Akademia Innowacji i Rozwoju” powstał z myślą o właścicielach firm oraz pracownikach odpowiedzialnych w przedsiębiorstwach za sprzedaż i marketing, którzy w swojej codziennej pracy identyfikują trudności w tworzeniu oferty zaspokajającej potrzeby klientów i wdrażaniu narzędzi stymulujących rozwój firmy.  Czytaj więcej »

Rozwój i zarządzanie produktami innowacyjnymi w obszarze nauk medycznych

Miejsce szkolenia: Warszawa
Termin szkolenia: 25-26 sierpnia 2012

Serdecznie zapraszamy na cykl bezpłatnych szkoleń i warsztatów z zakresu prowadzenia badań naukowych i komercjalizacji ich wyników.

Szkolenia skierowane są dla pracowników naukowych z dziedzin medycyny i biotechnologii, pracujących na uczelniach, w instytutach naukowych i badawczych lub w jednostkach tworzących konsorcja naukowe. Czytaj więcej »

Zrozumieć Autyzm

Miejsce szkolenia: Warszawa, Wydział Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego, ul. Stawki 5/7
Data szkolenia: 14 maja, godz. 10:00-15:30

Program warsztatów obejmuje 5 godzin wykładów, zajęć w grupie, prezentacji studiów przypadku i materiałów filmowych. Uczestnicy otrzymają konspekty i dyplomy ukończenia szkolenia. Będzie także możliwość zakupienia książek dotyczących zaburzeń rozwoju

Uczestnictwo w szkoleniu jest bezpłatne dla nauczycieli wychowania przedszkolnego, projekt jest realizowany w ramach statutowej działalności Koła Wspierania Osób z Autyzmem UW. Czytaj więcej »