Darmowe szkolenia Dla trenerów

Darmowe szkolenia z kategorii: Dla trenerów. Znajdziesz tu najlepsze bezpłatne kursy, warsztaty i konferencje.

Trudne emocje trenera na sali szkoleniowej – jak sobie z nimi radzić

Już za kilka dni kolejne spotkanie z cyklu Podwieczorek trenerski. Tematem przewodnim będą: Trudne emocje trenera na sali szkoleniowej – jak sobie z nimi radzić. Skąd taki pomysł? Wyklarował się podczas dyskusji trenerów podczas ostatniego spotkania. Czytaj więcej »

Sposoby uczenia w działaniu – action learning

Zapraszamy na Podwieczorek trenerski 4. Temat: Sposoby uczenia w działaniu – action learning.

Podwieczorek trenerski to cykliczne spotkania dla trenerów, które będą odbywać się w każdy pierwszy czwartek miesiąca. Każdy z nich będzie obejmował konkretny temat. Celem spotkań jest integracja, wzmocnienie umiejętności i dobra zabawa. Czytaj więcej »

Warsztat improwizacji teatralnej

Zapraszamy na Warsztat improwizacji teatralnej. Warsztaty odbywają się w każdą sierpniową środę (w godz. 18-21), począwszy od 10 sierpnia w Warszawie, przy ul. Rejtana 14.

Chcesz zacząć nową przygodę? Pokonać własną nieśmiałość i poznać nowe osoby w niecodzienny sposób? A może po prostu trochę się zrelaksować? Dobrze trafiliłeś.

Zapraszamy na trzy godziny ze spontanicznością na scenie.

Czym jest improwizacja? To proste – zabawą w życie. Gramy sceny bez scenariusza. W skrócie można powiedzieć, że improwizacja to lustro życia, tyle że przestrzeń, czas, rekwizyty odgrywamy za pomocą wyobraźni. Czytaj więcej »

Jak ekspresowo przeszkolić pracowników – czyli rapid e-learning w Twojej organizacji

Zapraszamy na darmowe szkolenie Jak ekspresowo przeszkolić pracowników – czyli rapid e-learning w Twojej organizacji. Szkolenie odbędzie się 26-27 lipca 2016 w Warszawie.

Poznaj metody rapid e-learning, aby w szybki sposób budować interesujące treści edukacyjne dla Twoich pracowników. Zbuduj konkretny plan szkolenia, przygotuj treści za pomocą określonych narzędzi, zaangażuj uczestników w proces zdobywania i przekazywania wiedzy. Czytaj więcej »

Podwieczorek trenerski 3: Icebreakers – łączniki, uwalniacze energii, część 2

Zapraszamy na Podwieczorek trenerski 3: Icebreakers – łączniki, uwalniacze energii, część 2. Podwieczorek trenerski to cykliczne spotkania dla trenerów, które będą odbywać się w każdy pierwszy czwartek miesiąca. Każdy z nich będzie obejmował konkretny temat. Celem spotkań jest integracja, wzmocnienie umiejętności i dobra zabawa.

Zapraszamy na III spotkanie, które odbędzie się w Łodzi, przy ul. Piramowicza 11/13, 2 czerwca 2016 w godzinach 17.00 – 19.15. Tematem przewodnim ponownie będą „Icebreakery”, ze względu na dużą ilość ćwiczeń, które przygotowała grupa.

Czytaj więcej »