Darmowe szkolenia Budownictwo

Darmowe szkolenia z kategorii: Budownictwo. Znajdziesz tu najlepsze bezpłatne kursy, warsztaty i konferencje.

Darmowe szkolenia dla branży budowlanej

Zapraszamy do udziału w projekcie osoby z województwa mazowieckiego (w szczególności z obszarów wiejskich), zatrudnionych na umowę o pracę lub umowę cywilnoprawną, pracujących lub zamierzających pracować w branży budowlanej do darmowych szkoleń! Poniżej znajdziesz 3 różne darmowe szkolenia dla branży budowlanej.

Szkolenia będą realizowane w Warszawie w dogodnej lokalizacji w ścisłym centrum. Terminy oraz harmonogram szkoleń będzie ustalany po zebraniu grupy. Darmowe szkolenia dla branży budowlanej będą realizowane w soboty i niedziele.

Czytaj więcej »

Bezpłatne szkolenie dla architektów i projektantów

Zapraszamy na bezpłatne szkolenie dla architektów i projektantów. Już 7 czerwca 2016 spotkamy się w Gdańsku, przy al. Grunwaldzkiej 472 A, na 11. edycji Studia Dobrych Rozwiązań. Projektantów i architektów zapraszamy po garść inspiracji w urządzaniu łazienek, kuchni i strefy dziennej. Gościem specjalnym spotkania będzie dr Jan Sikora! Wstęp bezpłatny.
Czytaj więcej »

Zdrowsze życie z eko-innowacyjnymi komponentami w budownictwie…

Miejsce szkolenia: Warszawa, ul. Ksawerów 21
Data szkolenia: 28 września 2015, godz. 9.00-16.00

Zakład Fizyki Cieplnej, Instalacji Sanitarnych i Środowiska oraz Zakład Akustyki Instytutu Techniki Budowlanej zapraszają do udziału w spotkaniu OPEN DAY organizowanym w ramach projektu Healthier life with eco-innovative components for housing constructions, którego strategicznym celem jest opracowanie eko-innowacyjnych rozwiązań materiałowo-konstrukcyjnych dla nowoczesnego budownictwa mieszkaniowego. Czytaj więcej »

Zapraszamy do udziału w bezpłatnym szkoleniu – audyty energetyczne, certyfikaty energetyczne

Miejsce szkolenia: Opole
Data szkolenia: koniec sierpnia/wrzesień

Zapraszamy do udziału w bezpłatnym szkoleniu z zakresu wykonywania świadectw charakterystyki energetycznej budynków, audytów energetycznych oraz obsługi programu ArCadia Termo.
Czytaj więcej »

Bezpieczeństwo obiektów i obszarów – monitoring wizyjny, kontrola dostępu, mechaniczne systemy zabezpieczeń

Zapraszamy na darmowe szkolenie: Bezpieczeństwo obiektów i obszarów – monitoring wizyjny, kontrola dostępu, mechaniczne systemy zabezpieczeń.

Potrzeba integracji systemów zabezpieczeń i ochrony fizycznej jest wciąż aktualna i pożądana.
Zarówno duża korporacja jak i mała firma potrzebuje rozwiniętych i inteligentnych systemów pozwalających zapewnić komfort bezpieczeństwa.

Jak co roku, tak i teraz zapraszamy wszystkich Państwa na kolejną, VII już edycję konferencji poświęconej bezpieczeństwu fizycznemu.

Czytaj więcej »