Darmowe szkolenia Wrzesień 2016

Data Center Trends

Data Center TrendsSerdecznie zapraszamy do udziału w bezpłatnej konferencji Data Center Trends poświęconej najnowszym trendom w zakresie udoskonalania technologii bezpiecznej infrastruktury.

Konferencja Data Center Trends odbędzie się 29 września 2016 roku, w Warszawie. Czytaj więcej »

Open Space Technology

Zapraszamy na bezpłatną konferencję Open Space Technology, która jest skierowana do pracowników biurowych. Konferencja odbędzie się w Krakowie.

W dniu 29 września 2016 roku w krakowskiej siedzibie firmy Comarch odbędzie się wyjątkowe wydarzenie – Open Space Technology. Po raz pierwszy w naszym Centrum Szkoleniowym przedstawimy Państwu możliwości i korzyści jakie niesie za sobą prawdziwy dialog pomiędzy uczestnikami i wzajemna wymiana wiedzy.

Czytaj więcej »

Z motyką na słońce, czyli jak słuchać, żeby zrozumieć innych i mówić tak, aby znaleźć

Zapraszam na kolejny warsztat Warszawskiej Współpracy SzkoleniowejZ motyką na słońce, czyli jak słuchać, żeby zrozumieć innych i mówić tak, aby znaleźć. Spotkanie dla tych, którzy chcą lepiej rozumieć potrzeby innych i prowadzić rozmowę, która daje szansę na wyjście z każdej sytuacji.

Ten darmowy warsztat odbędzie się 17 września 2016 w Warszawie, przy ul. Marszałkowskiej 7.

Czytaj więcej »

Odpowiedzialność właścicieli oraz kadry zarządzającej przedsiębiorstw

Kancelaria Adwokacka Olgierd Świostek Łukasz Kupski zaprasza przedsiębiorców do udziału w bezpłatnym szkoleniuZasady odpowiedzialności właścicielskiej oraz kadry zarządzającej w podmiotach gospodarczych – przegląd zasad odpowiedzialności przedsiębiorcy jednoosobowego, w spółce cywilnej oraz w spółach prawa handlowego, optymalizacja formy działania„. Czytaj więcej »

Sposoby uczenia w działaniu – action learning

Zapraszamy na Podwieczorek trenerski 4. Temat: Sposoby uczenia w działaniu – action learning.

Podwieczorek trenerski to cykliczne spotkania dla trenerów, które będą odbywać się w każdy pierwszy czwartek miesiąca. Każdy z nich będzie obejmował konkretny temat. Celem spotkań jest integracja, wzmocnienie umiejętności i dobra zabawa. Czytaj więcej »