Darmowe szkolenia Wrzesień 2015

Zdrowsze życie z eko-innowacyjnymi komponentami w budownictwie…

Miejsce szkolenia: Warszawa, ul. Ksawerów 21
Data szkolenia: 28 września 2015, godz. 9.00-16.00

Zakład Fizyki Cieplnej, Instalacji Sanitarnych i Środowiska oraz Zakład Akustyki Instytutu Techniki Budowlanej zapraszają do udziału w spotkaniu OPEN DAY organizowanym w ramach projektu Healthier life with eco-innovative components for housing constructions, którego strategicznym celem jest opracowanie eko-innowacyjnych rozwiązań materiałowo-konstrukcyjnych dla nowoczesnego budownictwa mieszkaniowego. Czytaj więcej »

Zewnętrzne źródła finansowania działalności gospodarczej

Miejsce szkolenia: Lublin, Al. Warszawska 102
Data szkolenia: 29 września 2015, godz. 11.00

Pracodawcy Lubelszczyzny „Lewiatan” zapraszają do udziału w bezpłatnej konferencji pt. „Adaptacyjność przedsiębiorstw. Zewnętrzne źródła finansowania działalności gospodarczej” w ramach projektu „Dobre kadry szansą na innowacje”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Czytaj więcej »

AIP Konferencja Startups Going Global#4

Miejsce szkolenia: Warszawa, ul. Miecznikowska 1, Wydział Biologii UW
Data szkolenia: 29 września 2015, godz. 18.00

Inkubatory AIP Warszawa zapraszają na niezwykłe wydarzenie, które pokaże Ci, dlaczego o swoim biznesie należy myśleć globalnie! Czytaj więcej »

Jak być Omegą wśród Alf i Ygreków?

Miejsce szkolenia: Wrocław
Data szkolenia: 22 września 2015

Dzięki warsztatowi uzyskasz dostęp do najnowszej wiedzy jak wykorzystać podobieństwa i różnice między pracownikami do osiągania celów organizacji. Otrzymasz pakiet narzędzi. Warsztat przeznaczony jest dla innowacyjnych menedżerów, sprawnych działów HR, łowców potencjału i nowych możliwości.
Czytaj więcej »

Wprowadzenie do zamówień publicznych

Miejsce szkolenia: Yerbaciarnia w centrum Warszawy
Data szkolenia: 19 września 2015, 10.00-15.00

Jak co miesiąc Warszawska Współpraca Szkoleniowa zaprasza na spotkanie i poszerzanie wiedzy. Tym razem „Wprowadzenie do zamówień publicznych”.
Czytaj więcej »