Darmowe szkolenia Wrzesień 2013

EKOSTANDARD – bezpłatne szkolenia i doradztwo

Miejsce szkolenia: Warszawa
Data szkolenia: sierpień / wrzesień 2014

Celem projektu EKOSTANDARD jest przekazanie praktycznej wiedzy oraz doświadczeń, umożliwiających wprowadzenie oszczędności do firmy poprzez zastosowanie proekologicznych rozwiązań w jej funkcjonowaniu.

Udział w projekcie w 100% finansowany jest przez Unię Europejską dla pracowników oraz właścicieli małych oraz średnich firm.
Czytaj więcej »

Efektywność osobista czyli o zarządzaniu sobą w czasie

Miejsce szkolenia: Warszawa, Mokotowskie Centrum Integracji Mieszkańców, ul. Woronicza 44A
Termin szkolenia: 28 września 2013, godz. 9:00-17:00

Fundacja RoRo zaprasza na bezpłatne warsztatyEfektywność osobista czyli o zarządzaniu sobą w czasie”. Jesteś ciągle zmęczona/y i nie masz czasu dla siebie? Zajmujesz się tym, co wpada Ci w ręce i bierzesz się za tysiąc spraw na raz Chodzisz spać myśląc, że minął kolejny dzień, a Ty znów nie „załatwiłaś/eś” całej listy spraw, które czekają na Ciebie od tygodnia? Czytaj więcej »

Prawne aspekty zawarcia umowy najmu

Miejsce: Poznań, ul. Bednarska 1
Data szkolenia: 25 września 2013

Serdecznie zapraszam na bezpłatne szkolenie z zakresu wynajmu nieruchomości pt. „Prawne aspekty zawarcia umowy najmu„.

Czytaj więcej »

Umiejętność zarządzania projektami jako kompetencja kluczowa dla rozwoju przedsiębiorstwa i gospodarki regionalnej

Miejsce: Warszawa
Data szkolenia: wrzesień 2013 – luty 2014

Projekt: „Umiejętność zarządzania projektami jako kompetencja kluczowa dla rozwoju przedsiębiorstwa i gospodarki regionalnej” współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach PO KL Działania 8.1 Rozwój pracowników i przedsiębiorstw w regionie, Poddziałania 8.1.1 Wspieranie rozwoju kwalifikacji zawodowych i doradztwo dla przedsiębiorstw.

Projekt jest skierowany do mikro, małych i średnich przedsiębiorstw oraz ich pracowników i obejmuje przeprowadzenie pięciu cykli szkoleniowych z zakresu zarządzania projektami.

Udział w szkoleniach jest bezpłatny! Czytaj więcej »

Globalne standardy PEFC i FSC

Miejsce szkolenia: Katowice, Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka, ul. Bankowa 11a
Termin szkolenia: 27 września 2013

Organizowana konferencja jest odpowiedzią na zapotrzebowanie na wiedzę związaną z tematyką zarządzania gospodarką leśną oraz łańcuchem dostaw produktów zawierających surowce leśne.

W dobie rozwoju ekonomicznego wręcz koniecznym elementem jest zrównoważona gospodarka leśna ak i troska o różnorodność biologiczną. Powstające w tym obszarze wymagania / standardy ciągle się rozwijają. Konieczność ich śledzenia, zasady zastosowań, zakresy, wpływ na środowisko naturalne – to temat naszej konferencji. Czytaj więcej »