Darmowe szkolenia Styczeń 2014

Darmowe szkolenie z zarządzania marką

Miejsce szkolenia: Katowice, ul. Stawowa 10
Data szkolenia: 30 stycznia 2014, godz. 11:00-15:00

Szkolenie zostało przygotowane, przez MorrisMarlowe sp. z o.o. Agencję, która kompleksowo zajmuje się brandingiem i opracowaniem strategii promocji.
Czytaj więcej »

Darmowa Superwizja dla trenerów – najlepsze narzędzie rozwoju

Miejsce szkolenia: Cała Polska
Termin szkolenia: dogodny dla Ciebie, do sierpnia 2014

Celem projektu „Superwizja pracy własnej” jest podniesienie Twojej efektywności w pracy z grupą na sali szkoleniowej, identyfikacja Twoich mocnych stron jako trenera a także określenie obszarów rozwojowych wraz z działaniami jakie ten rozwój mogą zapewnić. Czytaj więcej »

Budowanie marki osobistej – darmowe szkolenie dla kobiet

Miejsce szkolenia: Warszawa
Data szkolenia: 18 stycznia 2014 (sobota), godz. 11.00-14.00

Zapraszamy na darmowe szkolenieJak szybko i skutecznie wybudować swoją osobistą markę – czyli strategie budowania wizerunku.

To jak jesteśmy spostrzegani i jak siebie spostrzegamy kształtuje nasz wizerunek osobisty. Staje się on poniekąd naszą drugą skórą, dzięki której możemy odnosić sukcesy w życiu zawodowym i prywatnym, albo nie. Nasz wizerunek, który jest naszą osobistą marką, jest tym co zostaje w głowach innych ludzi, z którymi mieliśmy styczność. Dlatego warto o niego zadbać i przyjrzeć mu się na szkoleniu. Wpływa on też na naszą efektywność zawodową i biznesową co może mieć wpływ na sprzedaż naszych produktów i pozyskiwanie nowych kontaktów.  Czytaj więcej »

7 Nawyków skutecznego działania na podstawie bestsellerowej książki Stephena R. Covey’a 27-29.01.2014

Miejsce szkolenia: Warszawa
Data szkolenia: 27 – 29 stycznia 2014 godz. 09:00-17:00

Darmowe szkolenie współfinansowane z funduszy EFS. Tytuł projektu: „7 nawyków skutecznego menedżera”.

7 Nawyków skutecznego działania” – (3 dni) szkolenie oparte na bestsellerowej książce dr Stephena R. Coveya, pomaga organizacjom w ponad 100 krajach osiągać znakomite wyniki poprzez wdrożenie w organizacji fundamentalnych zasad skuteczności. Definicja skuteczności wg autora książki to szukanie rozwiązań łączących dążenie do zwiększenia wydajności ze stworzeniem pracownikom odpowiednich warunków do rozwoju zawodowego. Uczestnicy szkolenia naucza się, jak skuteczniej przejmować inicjatywę, określać cele i priorytety, komunikować się, współpracować i dbać o równowagę między pracą zawodową i życiem osobistym. W wyniku tego poprawią się ich wyniki i relacje. Czytaj więcej »

Darmowe szkolenia „Specjalista ds. e-biznesu”

Miejsce szkolenia: woj. mazowieckie
Termin szkolenia: 18-19 stycznia, 1-2 lutego, 15-16 lutego, 1-2 marca, 15-16 marca, 29-30 marca 2014

Zapraszamy na darmowe szkolenie, dofinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, „Specjalista ds. e-biznesu„.

96 godzin intensywnych zajęć. Kursy prowadzone przez ekspertów i praktyków. Liczba miejsc ograniczona. Czytaj więcej »