Darmowe szkolenia Październik 2016

Administrator systemów komputerowych

Zapraszamy na 60-cio godzinny bezpłatny kursAdministrator systemów komputerowych w Warszawie lub Radomiu. Zakres: instalowanie oprogramowania, administrowanie systemami komputerowymi, oprogramowaniem systemowym. Umiejętności potwierdzone certyfikatami CompTIA.

60-cio godzinne szkolenie (12 spotkań) prowadzone przez profesjonalnych trenerów IT. Szkolenia będą odbywać się 2 razy w tygodniu we wtorki i czwartki w godzinach 16:30-20:30 w centrum Warszawy lub Radomia. Czytaj więcej »

Mindfulness i zarządzanie stresem

Zapraszamy na darmowe szkolenia „Mindfulness i zarządzanie stresem„. Szkolenia odbędą się 25 października 2016 we Wrocławiu, przy ul. Wystawowa 1 Hala Stulecia.

Podczas jesiennej edycji Career EXPO zapraszamy na bezpłatne szkolenia, dzięki którym będziesz mógł zdobyć wartościową wiedzę i rozwinąć swoje umiejętności. Czytaj więcej »

Otwarte warsztaty z Improwizacji scenicznej

Zapraszamy na darmowe warsztaty: Otwarte warsztaty z Improwizacji scenicznej. Warsztaty odbywają się w każdy poniedziałek i wtorek.

Chciałeś rozpocząć hobby/karierę w teatrze lub komedii?
Może chciałeś rozbudzić swoją kreatywność lub przełamać się?
Nie wiedziałeś/łaś gdzie zacząć?
Te warsztaty mogą być tym, czego potrzebujesz. Czytaj więcej »

Bezpłatne szkolenie dla przedsiębiorców: Marketing online dla Twojej firmy

Zapraszamy na bezpłatne szkolenie dla przedsiębiorców: Marketing online dla Twojej firmy. Szkolenie odbędzie się 19 października 2016 we Wrocławiu, w sali szkoleniowej Full Service Office przy ul. Rynek 7.

Czytaj więcej »

Workflow and dokument management trends

Serdecznie zapraszamy do udziału w bezpłatnej konferencji: Workflow and dokument management trends, na której główna tematyka będzie poświęcona systemom zarządzania obiegiem dokumentów.

Workflow and dokument management trends Czytaj więcej »