Darmowe szkolenia Październik 2013

uniFairs Mobile

Miejsce szkolenia: Warszawa, Golden Floor Plaza, al. Jerozolimskie 123A
Data szkolenia: 16 listopada 2013

uniFairs Mobile to konferencja tematyczna połączona z targami pracy skierowanymi do wszystkich pasjonatów nowoczesnych technologii. To miejsce wymiany doświadczeń, pomysłów, a także sposób na poznanie ludzi takich, jak Ty! Udział w wydarzeniu to możliwość nawiązania kontaktu z liderami rynku IT, przegląd najnowszych projektów, konsultacje CV, udział w wykładach naszych gości i mnóstwo dobrej zabawy. Czytaj więcej »

Systemy energooszczędne dla budownictwa jednorodzinnego

Miejsce szkolenia: Opole, ul. Ozimska 48
Termin szkolenia: 29-30 października 2013

Zapraszamy osoby zamieszkałe na terenie woj. opolskiego, zatrudnione  w mikro, małych lub średnich przedsiębiorstwach (właścicieli i pracowników) na darmowe szkolenie: Systemy energooszczędne dla budownictwa jednorodzinnego.

Głównym celem szkolenia jest podniesienie wiedzy oraz umiejętności z zakresu efektywności energetycznej, która docelowo przełoży się na niższe koszty eksploatacji budynków jednorodzinnych. Czytaj więcej »

Zarządzie firmą – bezpłatne seminarium

Miejsce szkolenia: Warszawa, PKiN, Collegium Civitas, pl. Defilad 1, Aula A, piętro 12
Data szkolenia: 25 i 29 października 2013, godz. 10.00 – 12.00.

Uczelnia Collegium Civitas ma zaszczyt zaprosić Pracodawców/Przedstawicieli reprezentujących przedsiębiorstwa z woj.mazowieckiego do udziału w bezpłatnym seminarium, którego celem jest prezentacja nowatorskiego narzędzia do kompleksowego zarządzania firmą, dedykowanego małym firmom, do którego dostęp otrzymają Państwo podczas spotkania. Czytaj więcej »

Bezpłatna konferencja IT + targi pracy – InfoMEET

Miejsce szkolenia: Wrocław, hotel Radisson Blu
Data szkolenia: 26 października 2013

InfoMEET to miejsce spotkań wszystkich osób zainteresowanych światem IT. Duża dawka wiedzy, wymiana doświadczeń z liderami branży IT, nawiązanie nowych kontaktów oraz okazja spotkania ze znajomymi to główna idea InfoMEET. Czytaj więcej »

Plan BIOZ – bezpieczeństwo w branży budowlanej

Miejsce szkolenia: Lublin, ul. Krakowskie Przedmieście 52
Data szkolenia: 28 października 2013 godz. 9:00 – 30 październik 2013 godz. 15:00

Celem tego darmowego szkolenia jest podniesienie kwalifikacji zawodowych i umiejętności technicznych przedsiębiorców i pracowników sektora budowlanego w zakresie tworzenia planu BIOZ oraz przygotowywania oceny ryzyka zawodowego ze szczególnym uwzględnieniem branży budowlanej.

Na szkolenie zapraszamy wszystkie osoby, które pragną zweryfikować, uporządkować i pogłębić posiadaną wiedzę z zakresu bezpieczeństwa pracy oraz przygotowywania oceny ryzyka zawodowego w firmie budowlanej.

Udział w szkoleniu jest całkowicie bezpłatny. Czytaj więcej »