Darmowe szkolenia Marzec 2016

Darmowe szkolenia z kategorii: Marzec 2016. Znajdziesz tu najlepsze bezpłatne kursy, warsztaty i konferencje.e.

Prowadzenie działalności gospodarczej

Miejsce szkolenia: Marki, ul. Kościuszki 43
Data szkolenia: 31 marca 2016, godz. 13:00-16:00

Zapraszamy na darmowe szkolenie pt. „Prowadzenie działalności gospodarczej„.

Czytaj więcej »

Technologie w medycynie

Miejsce szkolenia: Warszawa
Data szkolenia: 31 marca 2016

Wszechobecna technologia towarzyszy we wszystkich dziedzinach życia. Polska służba zdrowia z powodzeniem wdraża najnowsze rozwiązania technologiczne. Wykorzystanie Internetu usprawniło obsługę w szpitalach i przychodniach. Wkrótce codziennością stanie się telemedycyna, czyli diagnostyka zdalna, czy korzystanie z druku 3D. Już dziś warto dowiedzieć się, jakie innowacje czekają rynek medycyny w Polsce. Polski Instytut Rozwoju Biznesu zaprasza na darmową konferencjęTechnologie w medycynie„. Czytaj więcej »

Cykl bezpłatnych szkoleń online „Przepis na udany webinar – 2016”

Miejsce szkolenia: Szkolenie online
Data szkolenia: 22-23 marca 2016

Przepis na udany webinar – 2016” to cykl wystąpień internetowych najlepszych i doświadczonych specjalistów z zakresu tworzenia i przeprowadzania webinarów na polskim rynku. Podczas czterech godzin kursu rozłożonych na dwa dni dowiesz się między innymi, czym powinien charakteryzować się udany webinar, jak tworzyć angażujące odbiorców treści, jak utrzymać zainteresowanie słuchaczy i co zyskujesz, organizując tego typu spotkania. Webinary odbędą się w formie interaktywnych szkoleń, podczas których będziesz mógł zadawać prowadzącym pytania. Nie zabraknie praktycznych przykładów i wykorzystywania nowoczesnych metod dzielenia się wiedzą.

Czytaj więcej »

Bezpłatna konferencja IT Security Trends

Miejsce szkolenia: Warszawa
Data szkolenia: 16 marca 2016

Serdecznie zapraszamy do udziału w bezpłatnej konferencji, na której główna tematyka będzie poświęcona wiedzy i spostrzeżeniom w zakresie najnowszych trendów bezpieczeństwa oraz ich funkcjonowania w organizacji. Bezpłatna konferencjaIT Security Trends” odbędzie się 16 marca w Warszawie.
Czytaj więcej »

Śniadanie w chmurze – windykacja i pożyczki

Miejsce szkolenia: Warszawa, ul. Złota 59, Pure Sky Club
Data szkolenia: 16 marca 2016

Śniadanie w chmurze” – bezpłatne warsztaty skutecznej windykacji i wyższej sprzedaży pożyczek dzięki nowym technologiom. 

Warsztaty będą poświęcone kluczowym problemom branżowym. Przy windykacji – niskiej skuteczności działań, dochodzącej do progu opłacalności. Przy udzielaniu pożyczek – traceniu klientów przez brak właściwej informacji we właściwym czasie. Czytaj więcej »