Darmowe szkolenia Marzec 2014

Jak zapobiegać konfliktom w otoczeniu firmy?

Miejsce szkolenia: Wrocław
Data szkolenia: 31 marca 2015

W imieniu Pracodawców Rzeczypospolitej Polskiej zapraszam do udziału w organizowanych przez nas seminariach regionalnych pn. „Jak zapobiegać konfliktom w otoczeniu firmy? Centrum Wsparcia Przedsiębiorców Pracodawców RP jako systemowa propozycja obsługi przedsiębiorstw”. Czytaj więcej »

Bezpłatny kurs spawania

Miejsce szkolenia: Wrocław
Data szkolenia: rekrutacja ciągła

Gwarantujemy dwa poziomy nieodpłatnej nauki jednej z metod spawania TIG bądź MAG wraz z uprawnieniami w zakresie płomieniowego prostowania spawanych konstrukcji bądź cięcia termicznego.

Po zdanych egzaminach uzyskujesz uprawnienia do wykonywania prac spawalniczych i otrzymujesz „Książkę spawacza”, która potwierdza kwalifikacje i uprawnia do podjęcia pracy w zawodzie spawacza.
Czytaj więcej »

Bezpłatne szkolenia z zakresu zarządzania oraz w obszarze wykorzystania aplikacji ERP

Miejsce szkolenia: Poznań
Data szkolenia: terminy weekendowe

Bezpłatne szkolenia z zakresu zarządzania oraz w obszarze wykorzystania aplikacji ERP organizowane przez Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.
Czytaj więcej »

Otwarcie Kręgu Kobiet

Miejsce szkolenia: Warszawa
Data szkolenia: 30 marca 2014, godz. 19.30

Puste Krzesło – pracownia rozwojowa w nurcie psychologii humanistycznej – zaprasza na pierwsze (otwarte i bezpłatne) spotkanie Kobiecego Kręgu.

Czytaj więcej »

Sztuka wojny wg analityka IT, czyli metody współpracy z wymagającym klientem

Darmowe szkolenie Sztuka wojny wg analityka IT, czyli metody współpracy z wymagającym klientem na poziomie podstawowym pozwalające poznać techniki pracy Analityka IT/Biznesowego.

Miejsce szkolenia: Kraków
Data szkolenia: 27 marca 2014

Czytaj więcej »