Darmowe szkolenia Maj 2014

Wystąpienia Publiczne

Miejsce szkolenia: Wrocław, Politechnika Wrocławska (Wybrzeże Wyspiańskiego 23/25), bud. C-13, sala 2.17
Data szkolenia: 31 maja 2014 (sobota), godz.: 11:00-15:00

Oprócz prezentacji projektów na uczelni i w pracy, także w życiu codziennym, za każdym razem gdy przedstawiamy coś przed grupą osób – występujemy publicznie. Co sprawia że jedne wystąpienia uważamy za lepsze, a inne gorsze? Zaplanowanie wypowiedzi, opanowanie stresu, wywołanie zaciekawienia wśród słuchaczy… Wszystkich tych umiejętności można się nauczyć przy odrobinie wiedzy i praktyki. Czytaj więcej »

Kariera IT

Miejsce szkolenia: Kraków, Hotel Sheraton
Data szkolenia: 31 maja 2014

Kariera IT to pomysł na ciekawie i efektywnie spędzony dzień.

To innowacyjne wydarzenia organizowane dla specjalistów branży IT z całego kraju oraz studentów i absolwentów kierunków informatycznych, podczas których będziesz miał okazję nawiązać bezpośredni kontakt z przedstawicielami największych firm, porównać ich oferty pracy i przekazać im swoje CV. Spotkasz osoby związane z Twoim obszarem zainteresowań zawodowych. Dodatkowo będziesz mógł poszerzyć swoją wiedzę dzięki ciekawym prelekcjom znanych i cenionych ekspertów branży IT, certyfikowanych trenerów oraz psychologów biznesu. Czytaj więcej »

Darmowe szkolenie z zakresu zarządzania środowiskiem w przedsiębiorstwie

Jeżeli chcesz podnieść konkurencyjność firmy z sektora MSP w zakresie zarządzania środowiskiem oraz zapoznać się z najnowszymi przepisami i zasadami dotyczącymi audytu ekologicznego, to szkolenie jest właśnie dla Ciebie: Darmowe szkolenie z zakresu zarządzania środowiskiem w przedsiębiorstwie!

Miejsce szkolenia: Kraków
Data szkolenia: 29 i 30 maja 2014

Czytaj więcej »

PR dla nauczycieli i nie tylko

Miejsce szkolenia: Wrocław, siedziba stowarzyszenia CEL, Plac Św. Macieja 5
Data szkolenia: 17 maja 2014, godz. 16:00

Darmowe szkoleniePR dla nauczycieli i nie tylko„. Temat: Działania wizerunkowe w oświacie, budowanie relacji z rodzicami, szukanie możliwości realizacji pomysłów przez lobbing. Czytaj więcej »

Bezpłatne warsztaty IT

Miejsce szkolenia: Szczecin, Hotel Radisson Blu
Data szkolenia: 24 maja 2014

Kariera IT to pomysł na ciekawie i efektywnie spędzony dzień.

To innowacyjne wydarzenia organizowane dla specjalistów branży IT z całego kraju oraz studentów i absolwentów kierunków informatycznych, podczas których będziesz miał okazję nawiązać bezpośredni kontakt z przedstawicielami największych firm, porównać ich oferty pracy i przekazać im swoje CV. Spotkasz osoby związane z Twoim obszarem zainteresowań zawodowych. Dodatkowo będziesz mógł poszerzyć swoją wiedzę dzięki ciekawym prelekcjom znanych i cenionych ekspertów branży IT, certyfikowanych trenerów oraz psychologów biznesu.
Czytaj więcej »