Darmowe szkolenia Luty 2014

Rozwój zawodowy doradcy zawodowego

Miejsce szkolenia: Poznań, ul. Zwierzyniecka 7
Data szkolenia: 25 lutego 2014, godz. 16.30 – 18.00

Serdecznie zapraszamy na bezpłatne seminarium informacyjne „Rozwój zawodowy doradcy zawodowego” podczas którego zostanie zaprezentowany:

  • model kompetencji doradcy zawodowego – co doradca wiedzieć i umieć powinien?
  • kwestionariusz do samobadania – co doradca wie i umie aktualnie?
  • system szkoleń modułowych z superwizjami – jak wspierać rozwój doradcy?

Czytaj więcej »

CV – mity i prawdy dot. szukania pracy – co zrobić żeby się udało?

Miejsce szkolenia: Warszawa
Data szkolenia:  23 luty 2014 (niedziela), godz. 10.30-14.00

Jeśli chcesz zmienić swoją obecną sytuację zawodową na polskim rynku pracy, posiadasz doświadczenie i wykształcenie a nadal odczuwasz niedosyt w kwestii Twojego życiorysu zawodowego, jesteś bezrobotny albo chcesz zweryfikować poprawność swojego cv zapraszam na warsztaty.
Czytaj więcej »

Mapa moich marzeń

Miejsce szkolenia: Poznań
Data szkolenia: 21 lutego 2014 (piątek), godz. 17.00-19.00

Pracownia Rozwoju Osobistego Kreska zaprasza na bezpłatny warsztat rozwoju osobistego: Moja mapa marzeń. Czytaj więcej »

Warsztaty Handlowe Stolarki

Miejsce szkolenia: Sosnowiec
Data szkolenia: 22 lutego 2014

Na 2014 rok ZMS stawia sobie kolejny ambitny cel: przeszkolenie co najmniej kilkuset właścicieli firm handlowo-montażowych i co najmniej tylu samo handlowców stolarki okienno-drzwiowej. Zadaniem Warsztatów Handlowych Stolarki, bo tak będzie nazywać się ten program, będzie pokazanie, w jaki sposób zbudować szanowaną i cenioną markę, jakich argumentów używać podczas rozmowy z klientem, a wreszcie jak rozpoznawać potrzeby inwestorów i jak przedstawiać im proponowane rozwiązania.
Czytaj więcej »

7 Nawyków skutecznego działania na podstawie bestsellerowej książki Stephena R. Covey’a

Miejsce szkolenia: Warszawa, ul. Żwanowiecka 20, BOSS
Data szkolenia: 17 – 19 luty 2014 godz. 09:00-17:00

Darmowe szkolenie współfinansowane z funduszy EFS. Tytuł projektu: „7 nawyków skutecznego menedżera”.

7 Nawyków skutecznego działania” – (3 dni) szkolenie oparte na bestsellerowej książce dr Stephena R. Coveya, pomaga organizacjom w ponad 100 krajach osiągać znakomite wyniki poprzez wdrożenie w organizacji fundamentalnych zasad skuteczności. Definicja skuteczności wg autora książki to szukanie rozwiązań łączących dążenie do zwiększenia wydajności ze stworzeniem pracownikom odpowiednich warunków do rozwoju zawodowego. Uczestnicy szkolenia naucza się, jak skuteczniej przejmować inicjatywę, określać cele i priorytety, komunikować się, współpracować i dbać o równowagę między pracą zawodową i życiem osobistym. W wyniku tego poprawią się ich wyniki i relacje. Czytaj więcej »