Darmowe szkolenia Listopad 2016

Jak stworzyć własną stronę internetową bez kodowania?

Zapraszamy na darmowe szkolenie pt. Jak stworzyć własną stronę internetową bez kodowania?. Szkolenie jest szkoleniem internetowym (Webinarium) i każdy kto ma dostęp do internetu może wziąć w nim udział. Szkolenie odbędzie się w środę 30 listopada o godzinie 19:00.

Czytaj więcej »

Magazynier z obsługą wózków jezdniowych

Ośrodek Szkolenia Zawodowego OHP w Olsztynie zaprasza osoby nieuczące się i niepracujące w wieku 18-24 lata na bezpłatny kurs: Magazynier z obsługą wózków jezdniowych, obsługą programu magazynowego i urządzeń fiskalnych. Czytaj więcej »

Współpraca z życzliwością

Z okazji Dnia Życzliwości 2016 zapraszamy na darmowy warsztat: Współpraca z życzliwością.

Nasza satysfakcja z wykonywanej pracy zależy nie tylko od poziomu naszego zaangażowania, zakresu obowiązków oraz wysokości wynagrodzenia. Wpływ na nią ma również życzliwe otoczenie biurowe, w którym ludzie się lubią, szanują, wspierają i współpracują. Dla zachowania równowagi pomiędzy życiem zawodowym a osobistym warto zadbać o dobre relacje w miejscu pracy.

Przyjdź i weź udział w grze pod tytułem „Współpraca z życzliwością”, podczas której będziesz mieć możliwość doświadczenia sytuacji, w której życzliwość, zaufanie i współpraca będą kluczem do sukcesu. Czytaj więcej »

Efektywność HR

Zapraszamy na darmowe szkolenieEfektywność HR. Szkolenie odbędzie się już 30 listopada w Krakowie, przy ul. Przemysłowej. Zapraszamy!

Czytaj więcej »

Bezpłatny kurs języka angielskiego na poziomie B2

Zapraszamy na bezpłatny kurs języka angielskiego na poziomie B2. Kurs rozpocznie się 19 listopada 2016 w Lublinie, przy al. Racławickich 8 (I piętro). Zakończenie kursu zakończenie 30 kwietnia 2017.

Kurs odbywa się w ramach projektu współfinansowanego w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego pt. Postaw na kompetencje. Czytaj więcej »