Darmowe szkolenia Lipiec 2016

Szlifowanie Diamentów – Młodzież NEET z województwa Śląskiego brylantami rynku pracy

Zapraszamy do wzięcia udziału w Projekcie w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego pt.: „Szlifowanie Diamentów – Młodzież NEET z województwa Śląskiego brylantami rynku pracy” realizowany jest w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój pod nadzorem Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Katowicach.

W ramach projektu uczestnikom oferujemy szeroki wachlarz szkoleń podnoszących kwalifikacje i umiejętności zawodowe.

Udział w projekcie jest bezpłatny, współfinansowany ze środków Unii Europejskiej.

Projekt skierowany jest do osób młodych w przedziale wiekowym 18-29 lat z woj. śląskiego, pozostających bez pracy, nieuczących się, będących tegorocznymi absolwentami, studentami studiów zaocznych bądź wieczorowych.  Czytaj więcej »

Bezpłatne szkolenia dla osób po 50 roku życia

Bezpłatne szkolenia dla osób po 50 roku życia. Zapraszamy do udziału w projekcie dofinansowanym z Funduszy Europejskich „Aktywność kluczem do sukcesu!”, realizowanym przez O.K. Centrum Języków Obcych Sp. z o.o. w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020. Czytaj więcej »

Jak ekspresowo przeszkolić pracowników – czyli rapid e-learning w Twojej organizacji

Zapraszamy na darmowe szkolenie Jak ekspresowo przeszkolić pracowników – czyli rapid e-learning w Twojej organizacji. Szkolenie odbędzie się 26-27 lipca 2016 w Warszawie.

Poznaj metody rapid e-learning, aby w szybki sposób budować interesujące treści edukacyjne dla Twoich pracowników. Zbuduj konkretny plan szkolenia, przygotuj treści za pomocą określonych narzędzi, zaangażuj uczestników w proces zdobywania i przekazywania wiedzy. Czytaj więcej »

Jak radzić sobie ze zmianą w życiu prywatnym?

Zapraszamy na bezpłatny warsztatJak radzić sobie ze zmianą w życiu prywatnym?. Warsztat odbędzie się 2 lipca 2016, w godzinach 11.00-14.00 w Warszawie, przy ul. Marszałkowskiej 7 (księgarnia Tarabuk).

Już wakacje lecz my nie przerywamy pracy nad swoim rozwojem. Warszawska Współpraca Szkoleniowa zaprasza na lipcowe, comiesięczne spotkanie warsztatowe.

Debiutujemy w nowej lokalizacji. Mamy nadzieję, że Wam się spodoba. Czytaj więcej »

Praska Akademia Nowych Mediów

Zapraszamy na darmowe szkolenie „Praska Akademia Nowych Mediów – edycja I”. Kurs dedykowany jest jest dla gimnazjalistów i licealistów z Warszawy.

Czytaj więcej »