Darmowe szkolenia Kwiecień 2016

Darmowe szkolenia z kategorii: Kwiecień 2016. Znajdziesz tu najlepsze bezpłatne kursy, warsztaty i konferencje.

Zwiększyć sprzedaż

Zapraszamy na szkolenie „Zwiększyć sprzedaż„, przygotowane przez Piotra Michalaka, właściciela i prezesa zarządu firmy Strategie Rozwoju sp. z o.o. Dzięki temu szkoleniu poznasz najskuteczniejsze techniki zwiększania sprzedaży w biznesie. Piotr podzieli się z Tobą wiedzą o tym jak prowadzić swój biznes by mieć szansę na prześcignięcie konkurentów i przejęcie rynku, który zostawiają przez słaby marketing. Badanie zrealizowane na próbie 512 właścicieli firm pokazało, że największym ich wyzwaniem jest: Zwiększyć sprzedaż.

Czytaj więcej »

Jak radzić sobie z trudnymi uczestnikami podczas webinaru

Zapraszamy na szkolenie onlineJak radzić sobie z trudnymi uczestnikami podczas webinaru„. Spotkanie organizujemy głównie dla: dla trenerów, coachów, nauczycieli, osób prowadzących własne firmy, handlowców i wszystkich tych, którzy chcieliby efektywnie dzielić się swoją wiedzą, hobby lub sprzedawać własne produkty/usługi przy wykorzystaniu Internetu i metod zdalnej komunikacji. Darmowe szkolenie odbywa się dziś – 19 kwietnia 2016 o godzinie 19.00.
Czytaj więcej »

Prowadzenie działalności gospodarczej

Zapraszamy na darmowe szkolenie pt. „Prowadzenie działalności gospodarczej„. Szkolenie odbędzie się w Warszawie, przy ul. Poznańskiej 16/4. Kancelaria Podatkowa Skłodowscy zaprasza do udziału w tym darmowym szkoleniu 28 kwietnia 2016, w godzinach 13.00-16.00.

Czytaj więcej »

Darmowa konferencja ”INTEGRATED IT SYSTEMS”

Miejsce szkolenia: Warszawa
Data szkolenia: 21 kwietnia 2016

Serdecznie zapraszamy do udziału w darmowej konferencjiINTEGRATED IT SYSTEMS”, na której główna tematyka będzie poświęcona zintegrowanym systemom zarządzania przedsiębiorstwem Czytaj więcej »

Bezpłatna konferencja: Backup & Storage – współorganizator EMC i Arrow ECS

Miejsce szkolenia: Warszawa, ul. Postępu 17a
Data szkolenia: 22 kwietnia 2016

Nomacom Group Sp. z o.o. wspólnie z EMC Poland oraz Arrow ECS zaprasza do uczestnictwa w bezpłatnej konferencjiBackup & Storage – współorganizator EMC i Arrow ECS. Czytaj więcej »