Darmowe szkolenia Grudzień 2013

Darmowe szkolenie z zakresu działalności eksportowej do Unii Europejskiej

Zapraszam na darmowe szkolenie z zakresu działalności eksportowej do Unii Europejskiej.

Miejsce szkolenia: Opole
Termin szkolenia: 19-20 grudnia 2013

Tematyka szkolenia:

  • Analiza rynku Niemiec i podejmowanie decyzji o eksporcie
  • Marketing eksportowy
  • Etykieta i wzorce zachowania w kontaktach z UE
  • Negocjacje handlowe z uwzględnieniem wzorców kulturowych
  • Zagadnienia prawne i finansowe handlu Czytaj więcej »

Jak rozpocząć i rozwinąć sprzedaż międzynarodową – pierwsze kroki w eksporcie

Miejsce szkolenia: Wrocław,  ul. Biskupa Tomasza Pierwszego 4-6
Termin szkolenia: 19 grudnia 2013

Należysz do sektora MŚP? Myślisz o poszerzeniu działalności o obszar rynków zagranicznych, ale boisz się, że nie podołasz? Nic bardziej mylnego! Spójrz na wyniki innych dolnośląskich przedsiębiorstw i przekonaj się, że naprawdę warto. Co czwarta firma z województwa jest eksporterem, a średnio co trzecia złotówka ze sprzedaży pochodzi właśnie z eksportu! Czytaj więcej »

Szkolenie komputerowe ECDL Start wraz z egzaminami

Miejsce szkolenia: Poznań, ul. Matejki 65A/1
Termin szkolenia: 14 grudnia 2013

W imieniu firmy Techpal Sp. z o.o. serdecznie zapraszam na darmowe szkolenie informatyczne / komputerowe  ECDL Start na poziomie podstawowym zakończone Europejskim Certyfikatem Umiejętności Komputerowych ECDL Start.

Szkolenie składa się z 4 modułów – w sumie 60 godzin zajęć + 4 godziny egzaminów. Zajęcia obywają się jeden raz w tygodniu (popołudniami lub w weekendy), po 4 godziny lekcyjne. Czytaj więcej »

Alternatywne sposoby dostarczania usług IT

Miejsce szkolenia: Szkolenie online
Data szkolenia: 6 grudnia 2013, godz. 12:00 – 13:15

Podczas webinarium przyjrzymy się zastosowaniom rozwiązań wykorzystujących procesory POWER jako alternatywy dla architektury x-86. Przykłady zaprezentuje Łukasz Stolarczyk z IBM.
Systemy oparte o procesory POWER™ oferują niezrównaną wydajność przetwarzania transakcyjnego i wsadowego w środowiskach UNIX®, IBM i oraz Linux®. Ponadto są to rozwiązania stabilne i bezpieczne – zarówno pod kątem przetwarzania jak i bezpieczeństwa inwestycji. Korzystając z lat doświadczeń IBM kontynuuje swoją pracę nieustannie rozwijając najnowsze technologie i odpowiadając na potrzeby rynku poprzez np. udostępnianie dodatkowych funkcji w ramach rozwiązań Power dla użytkowników popularnego systemu operacyjnego Linux. Czytaj więcej »

7 Nawyków skutecznego działania na podstawie bestsellerowej książki Stephena R. Covey’a

Miejsce szkolenia: Warszawa, ul. Żwanowiecka 20, BOSS
Data szkolenia: 12-14 grudnia 2013 godz. 09:00-17:00

Darmowe szkolenie współfinansowane z funduszy EFS. Tytuł projektu: „7 nawyków skutecznego menedżera”.

7 Nawyków skutecznego działania” – (3 dni) szkolenie oparte na bestsellerowej książce dr Stephena R. Coveya, pomaga organizacjom w ponad 100 krajach osiągać znakomite wyniki poprzez wdrożenie w organizacji fundamentalnych zasad skuteczności. Definicja skuteczności wg autora książki to szukanie rozwiązań łączących dążenie do zwiększenia wydajności ze stworzeniem pracownikom odpowiednich warunków do rozwoju zawodowego. Uczestnicy szkolenia naucza się, jak skuteczniej przejmować inicjatywę, określać cele i priorytety, komunikować się, współpracować i dbać o równowagę między pracą zawodową i życiem osobistym. W wyniku tego poprawią się ich wyniki i relacje. Czytaj więcej »