Darmowe szkolenia Czerwiec 2014

Nowa perspektywa finansowa 2014-2020 – środki unijne dla przedsiębiorców

Miejsce szkolenia: Lublin, Hotel Locomotiva, ul. Północna 28C
Data szkolenia: 30 czerwca 2015, godz. 10.00

Pracodawcy Lubelszczyzny „Lewiatan” zapraszają do udziału w bezpłatnym seminariumNowa perspektywa finansowa 2014-2020 – środki unijne dla przedsiębiorców” w ramach projektu “Dobre kadry szansą na innowacje”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Czytaj więcej »

Poznaj największy sekret zdobycia serca każdej kobiety!

Miejsce szkolenia: Szkolenie online
Data szkolenia: 26 czerwca 2014

Zapraszam Cię na darmowe szkolenie online : „Poznaj największy sekret zdobycia serca każdej kobiety!
Przekażę Ci na niej naprawdę sporo konkretnej wiedzy, którą od razu będziesz mógł wcielić w praktykę.
Czytaj więcej »

Targi Nauki i Kooperacji

Targi Nauki i Kooperacji kierowane są do przedstawicieli małych i średnich firm, które prowadzą lub planują rozpocząć działania innowacyjne, jednostek naukowych, instytucji non-profit działających w obszarze innowacji, ośrodków przedsiębiorczości i innowacyjności oraz instytucji finansowych.

Głównym zadaniem targów jest stworzenie platformy komunikacji i współpracy pomiędzy przedsiębiorcami oraz instytucjami i przedstawicielami świata nauki prowadzącymi działalność innowacyjną. Uczestnicy Targów mają możliwość zwiększenia wiedzy na temat możliwości rozwoju ich potencjału poprzez prowadzenie prac badawczo-rozwojowych oraz wdrażanie innowacji.
Czytaj więcej »

Wzorce efektywnego zarządzania IT w sektorze publicznym

Miejsce szkolenia: Warszawa, Szkoła Główna Handlowa, Budynek C, Aula I, Al. Niepodległości 128
Data szkolenia:  26 czerwca 2014

Seminarium: Wzorce efektywnego zarządzania IT w sektorze publicznym.

W chwili obecnej polski sektor publiczny znalazł się w szczególnym momencie. Z jednej strony rewolucja technologiczna powoduje coraz większe oczekiwania ze strony obywateli co do możliwości wykorzystywania Internetu oraz i innych kanałów komunikacji elektronicznej, w tym mobilnych, do kontaktów z jednostkami publicznymi.  Z drugiej strony trwające od kilku lat spowolnienie gospodarczeprzekłada się na konieczność realizacji przez organizacje publiczne (w szczególności urzędy) coraz to nowych zadań publicznych bez zwiększania ich zasobów, przede wszystkim obsady kadrowej. Bez wsparcia, w postaci efektywnych rozwiązań informatycznych, realizacja tych zadań może okazać się niemożliwa bądź też spowodować pogorszenie jakości świadczonych usług. Niewątpliwie sprzyjającą okolicznością, którą koniecznie trzeba wykorzystać, jest to iż środki z Unii Europejskiej dają niepowtarzalną szansę budowy podwalin do realizacji Cyfrowego Państwa.
Czytaj więcej »

Bezpłatne warsztaty dla osób niepełnosprawnych – „Krok do samodzielności”

Miejsce szkolenia: Łódź, Centrum Edukacji i Aktywizacji Zawodowej Osób Niepełnosprawnych
Data szkolenia: czerwiec 2014 – marzec 2015

Jeżeli jesteś osobą z niepełnosprawnością orzeczoną w stopniu umiarkowanym lub znacznym, chcesz zwiększyć swoją samodzielność, poprawić relacje z otoczeniem, lepiej radzić sobie z problemami życia codziennego, zwiększyć swoje szanse na znalezienie pracy, zapraszamy na bezpłatne warsztaty w ramach projektu „Krok do samodzielności” realizowanego przez Centrum Edukacji i Aktywizacji Zawodowej Osób Niepełnosprawnych w Łodzi.

Projekt jest organizowany dzięki dofinansowaniu ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Czytaj więcej »