O stronie

GoldenLineJak to się zaczęło..

Historia strony DarmoweSzkolenia.com rozpoczęła się w czerwcu 2008, choć początkowo pomysł być zgoła inny i nikt nie przewidywał, że ta idea się tak rozwinie. 28 czerwca tego roku stworzyliśmy na portalu społecznościowym GoldenLine grupę „Darmowe szkolenia„. W ciągu zaledwie kilku lat grupa ta stała się największą na tym portalu i obecnie liczy ponad 82 tysięcy użytkowników.

Strona internetowa

Pomysł na uruchomienie strony powstał dopiero na początku 2010, a domena została zarejestrowana 23 lutego tego roku. Uruchomienie portalu trwało prawie rok. Udostępniliśmy go użytkownikom 13 stycznia 2011 roku.

5 lat później, 22 stycznia 2016, strona została gruntownie przebudowana. Odświeżony został layout strony, który jest teraz nowocześniejszy i bardziej intuicyjny.

Media społecznościowe

Aktywnie uczestniczymy także w mediach społecznościowych:

Facebook: https://www.facebook.com/DarmoweSzkolenia (9 tys. fanów)
Google: https://plus.google.com/+Darmoweszkoleniacom
Twitter: http://twitter.com/darmoszkolenia

Każdy może tworzyć stronę DarmoweSzkolenia!

Użytkownik DarmoweSzkolenia.comJeżeli chcesz się podzielić informacją o jakimś darmowym szkoleniu, bardzo szybko możesz się zarejestrować, dzięki czemu uzyskasz dostęp do panelu, przez który będziesz mógł dodać wpis o darmowym szkoleniu. Proces rejestracji i wszystkie niezbędne informacje znajdziesz w dziale: Jak dodać darmowe szkolenie?.

Zgłoszenia są oczywiście moderowane, więc tylko wartościowe wpisy pojawią się na stronie.