W drodze do Bohatera, Autorytetu? Do Siebie

Zapraszam na październikowe spotkanie Warszawskiej Współpracy Szkoleniowej pt. W drodze do Bohatera, Autorytetu? Do Siebie. Spróbujemy dodać sobie mocy na początek jesieni 🙂

Jeśli czujesz, że czegoś brak w Twoim życiu;
Jeśli na co dzień nie masz czasu zastanowić się nad ważnymi dla siebie sprawami;
Jeśli czujesz, że coś ogranicza Cię w byciu w pełni sobą,
Jeśli nie wierzysz, że możesz zrealizować swoje marzenia, a chciałbyś/abyś zobaczyć choć iskierkę nadziei……;

koniecznie przyjdź:
– zobacz siebie i swoje życiowe marzenia z nowej perspektywy;
– upewnij się co już masz i możesz rozwijać, aby osiągać to, czego potrzebujesz;
– poznaj swoją blokadę w dążeniu do realizacji marzeń;
– zaplanuj spełnienie;
– zobacz jak działa siła wsparcia innych ludzi.Pierwszym krokiem na drodze do osobistego sukcesu, zadowolenia, poczucia szczęścia jest samoświadomość, świadomość własnych zasobów, świadomość tego czego chcemy i czemu to służy. Jeśli tego nie mamy istnieje ryzyko, że będziemy realizowali plan kogoś innego i dla tego kogoś. Ważne jest jednak nie tylko patrzenie w przyszłość na cele i marzenia, ale też bycie w tu i teraz, aby budować silny fundament a nie gubić budulec w biegu do mety…..

Prowadząca: Katarzyna Spiridonow – psycholog, psychoterapeuta, trener rozwoju osobistego z 23 letnim doświadczeniem we wspieraniu rozwoju osób indywidualnych i zespołów oraz podróżniczka od lat 26. Sama wielokrotnie poszerzała swoją strefę komfortu i pomaga w tym swoim Klientom. Oprócz prowadzenia swojej firmy QUO VADIS, realizuje projekt „Coaching w drodze do raju…” . Wie jak ogromne znaczenie dla pełni i satysfakcji z życia ma samoświadomość i wie jak ją pogłębiać.

Gdzie: Warszawa, Warsztat Warszawski (lokal fundacji), pl. Konstytucji 4, 1 piętro wewnątrz lokalu, wejście od strony placu.

Kiedy: 6 października (sobota), 11.00-14.00

WARSZTAT JEST BEZPŁATNY.

Ilość miejsc ograniczona.Obowiązują zapisy przez formularz:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScBgJfqfdRpXwGcJ51DvJH2RxnCOOXzxVrzYt4-4WYwgu88Jg/viewform