Elektroniczne zarządzanie dokumentacją w firmie/instytucji

Poszukujesz dla swojej firmy czy instytucji rozwiązań do zarządzania, obiegu dokumentów, przetwarzania i składowania informacji? Dowiedz się jakie są skuteczne rozwiązania do zarządzania nowoczesną firmą i to bez względu na jej wielkość i branżę 🙂

Nadszedł czas na kolejną już edycję największej w Polsce konferencji o elektronicznym obiegu dokumentów i procesach biznesowych – Summit EOIF GigaCon! Tradycyjnie już spotykamy się pod koniec lipca na PGE Narodowym!

Ta wyjątkowa 2-dniowa konferencja poświęcona jest technologiom usprawniającym zarządzanie, obieg informacji oraz digitalizację dokumentacji. Zachęcamy do udziału wszystkie osoby, które są zainteresowane rozwiązaniami i narzędziami do uproszczenia zarządzania każdym przedsiębiorstwem.

Uczestnictwo w konferencji zapewni uczestnikom przegląd nowoczesnych dostępnych na rynku rozwiązań w tym zakresie. Będzie to okazja do wysłuchania prelekcji prowadzonych przez doświadczonych Ekspertów.

Program szkolenia

Czekać będzie aż kilkadziesiąt prelekcji, a wśród nich takie tematy jak:

  • Podstawowe aspekty bezpieczeństwa informacji w organizacji
  • Filary efektywności przy wdrażaniu elektronicznego obiegu informacji w firmie
  • Szybko albo wcale, czyli czego i dlaczego oczekiwać od IT doby transformacji cyfrowej?
  • Nowoczesna komunikacja wizualna oraz autorskie rozwiązania do obiegu dokumentów
  • Piramida komunikacji – jak nie kryć się za mailem?
  • Zarządzanie przepływem zamówień i faktur w małej firmie
  • Postać i forma elektroniczna dokumentów. Narzędzia autoryzacyjne. Konieczność i możliwość ich wykorzystania

Szykujemy dla uczestników również inne atrakcje, czyli pokaz technologii, strefę relaksu oraz konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Kiedy i gdzie?

Szkolenie odbędzie się w dniach 25–26 lipca 2018 w Warszawie: PGE Narodowy, al. Ks. J. Poniatowskiego 1.

Udział w darmowym szkoleniu

Udział w wydarzeniu jest całkowicie bezpłatny, aczkolwiek jedynym warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsza rejestracja, którą wraz z innymi szczegółami znajdą Państwo na stronie: http://gigacon.org/event/eoif_summit_18