Jak ekspresowo przeszkolić pracowników – czyli rapid e-learning w Twojej organizacji

Zapraszamy na darmowe szkolenie Jak ekspresowo przeszkolić pracowników – czyli rapid e-learning w Twojej organizacji. Szkolenie odbędzie się 26-27 lipca 2016 w Warszawie.

Poznaj metody rapid e-learning, aby w szybki sposób budować interesujące treści edukacyjne dla Twoich pracowników. Zbuduj konkretny plan szkolenia, przygotuj treści za pomocą określonych narzędzi, zaangażuj uczestników w proces zdobywania i przekazywania wiedzy.

Jak ekspresowo przeszkolić pracowników

Podczas szkolenia dowiesz się:

  • jak wygląda proces projektowania szkoleń
  • jakie narzędzia służą do ustalania celów, budowania szkoleń oraz angażowania pracowników
  • jak przygotowywać i wykorzystywać materiały wideo w szkoleniach
  • za pomocą jakich narzędzi tworzyć kursy e-learning i prowadzić webinaria.

Szkolenie jest darmowe – realizowane w ramach projektu Rapid E-learning Master. Szkolenie jest skierowane do osób zajmujących się szkoleniami oraz odpowiadających za rozwój pracowników w firmach produkcyjnych. Liczba miejsc jest ograniczona. Wybrani uczestnicy szkolenia będą mieli możliwość wdrożenia metody rapid e-learning we własnej organizacji przy pomocy naszych ekspertów.

Program szkolenia

26.07.2016 – 9:00 – 16:00

Pierwszy dzień szkolenia to połączenie teorii z praktyką. Dowiesz się na czym polega metoda rapid e-learning oraz jak ją można wykorzystać w Twojej organizacji . Zobaczysz jak wygląda proces projektowania szkoleń. Poznasz narzędzia pozwalające na zbudowanie konkretnego planu szkoleń. Dowiesz się jak angażować pracowników w proces zdobywania i przekazywania wiedzy.

27.07.2016 – 9:00 – 16:00

Drugi dzień jest czysto praktyczny. Uczestnicy podzieleni na małe grupy wezmą udział w warsztatach:

  • kurs e-learning – projektujemy za pomocą Articulate Storyline & Adobe Captivate
  • webinarium – narzędzia i wykorzystanie
  • wideo – przygotowanie i wykorzystanie materiałów w szkoleniach

Udział w darmowym szkoleniu

Zapraszamy na stronę szkolenia Jak ekspresowo przeszkolić pracowników – czyli rapid e-learning w Twojej organizacji po szczegółowe informacje oraz możliwość zapisu:
http://relm.evenea.pl/