Jak być liderem własnego życia? Skuteczna komunikacja w relacjach w domu i w pracy.

Miejsce szkolenia: Białystok, Bella Vita, ul. Rynek Kościuszki 22
Data szkolenia: 2 kwietnia 2016, godz. 11.00

Zapraszamy na darmowy warsztatJak być liderem własnego życia? Skuteczna komunikacja w relacjach w domu i w pracy„, który udzieli odpowiedzi na nurtujące pytania dotyczących skutecznej komunikacji. Komunikacji uzależnionej od potrzeb współrozmówcy zgodnie z teorią przywództwa sytuacyjnego Kena Blancharda.

Mimo pojawiającego się terminu „przywództwo” nie jest naszym celem kierowanie, nie będziemy też mówić jak i kim zarządzać, czy przewodzić. Skuteczna komunikacja może rozwijać zarówno nas i naszego współrozmówcę w zależności do zadania jakie podejmuje.

Przeanalizujemy kilka sytuacji z życia codziennego i przyjrzymy się skąd mogą wynikać nasze reakcje oraz chęć lub niechęć do współpracy.
Na warsztacie zrobimy pierwszy krok, aby być Liderem który nie tylko osiąga to czego chce, ale również motywuje swego współrozmówcę do działania, pozwalając mu się rozwijać. Celem szkolenia jest aby dzięki poznanym metodom codzienna komunikacja i zawarte relacje były jeszcze bliższe.

Szkolenia poprowadzi Anna Frąckiel – trener biznesu, na co dzień pracuje indywidualnie z kadrą zarządzającą w jednej ogólnopolskich sieci handlowych.

Prowadzi również warsztaty dla Menadżerów rozwijające umiejętności komunikacyjne, negocjacyjne, umiejętności zarządzania sprzedażą, zarządzania sobą w czasie, umiejętności przywódcze. Realizuje warsztaty sprzedażowe dla Handlowców wykorzystujące wiedzę z zakresu technik wywierania wpływu oraz języka perswazji.

Udział w darmowym szkoleniu

Zapisy za pomocą formularza:http://goo.gl/forms/dpi8nv6adn