Bezpieczeństwo obiektów i obszarów – monitoring wizyjny, kontrola dostępu, mechaniczne systemy zabezpieczeń

Zapraszamy na darmowe szkolenie: Bezpieczeństwo obiektów i obszarów – monitoring wizyjny, kontrola dostępu, mechaniczne systemy zabezpieczeń.

Potrzeba integracji systemów zabezpieczeń i ochrony fizycznej jest wciąż aktualna i pożądana.
Zarówno duża korporacja jak i mała firma potrzebuje rozwiniętych i inteligentnych systemów pozwalających zapewnić komfort bezpieczeństwa.

Jak co roku, tak i teraz zapraszamy wszystkich Państwa na kolejną, VII już edycję konferencji poświęconej bezpieczeństwu fizycznemu.

Jesteśmy przekonani, że temat bezpieczeństwa jest również bliski Państwu – zapraszamy 22 września na spotkanie, które odbędzie się w Warszawie.

Program konferencji będzie zawierał zarówno wykłady praktyków – ekspertów niezależnych, jak i przedstawicieli firm, którzy zaprezentują Państwu najnowsze, a przede wszystkim nowoczesne i sprawdzone systemy zabezpieczeń.

Miejsce szkolenia: Warszawa
Data szkolenia: 22 września 2015

Więcej o szkoleniu

Na konferencję zapraszamy:

Kadrę średniego i wyższego szczebla, osoby odpowiedzialne za wybór i zakup nowych produktów i technologii:

  • właścicieli i zarządców, naczelników, dyrektorów, administratorów i najemców powierzchni komercyjnych, budynków przemysłowych, handlowych, biurowych, administracji publicznej, usług finansowych, mieszkaniowych
  • reprezentantów firm i instytucji odpowiedzialnych za bezpieczeństwo budynków i przynależnych obszarów, m.in. magazynowych, przeładunkowych, spedycyjnych oraz lotnisk, dworców, obiektów sportowych, instytutów badawczych, muzeów, i innych
  • przedstawicieli administracji i służb odpowiedzialnych za monitorowanie i bezpieczeństwo infrastruktury krytycznej oraz monitoring przestrzeni publicznych i obszarów
  • przedstawicieli służb mundurowych

Udział w darmowym szkoleniu

Uczestnictwo w konferencji jest bezpłatne dla ww. osób.
W ramach bezpłatnego uczestnictwa w konferencji zapewniamy materiały konferencyjne, przerwy kawowe, dostęp do prezentacji.