Jak podnieść umiejętności w sytuacjach ekstremalnych i przy okazji oszczędniej prowadzić samochód?

Miejsce szkolenia: Warszawa
Data szkolenia: 22, 23, 24 lipca 2015

Jak podnieść umiejętności w sytuacjach ekstremalnych i przy okazji oszczędniej prowadzić samochód? Trwają darmowe kursy z doskonalenia techniki jazdy i eco-drivingu, których celem jest zwiększenie satysfakcji z jazdy, oraz podniesienie bezpieczeństwa na naszych drogach. Kursy przeznaczone są dla pracowników mikro, małych i średnich firm oraz osób prowadzących własną działalność gospodarczą w województwie mazowieckim, zarówno dla kierowców samochodów osobowych, ciężarowych i autokarów.

Program szkolenia

O godz. 9:30 następuje wyjazd z Warszawy do moto-parku w Ułężu. Trasa pokonywana jest już szkoleniowymi pojazdami pod okiem profesjonalnych instruktorów. Kurs kończy się w Warszawie ok. godz. 17:00.

1. Etap teoretyczny (w grupie): ⇒ sprawdź, czy masz złe nawyki za kierownicą, ⇒ poznaj przyczyny pod- i nadsterowności, ⇒ dowiedz się, na czym polega związek pomiędzy prędkością jazdy, drogą zatrzymania i odstępem podczas jazdy w kolumnie.

2. Etap praktyczny (indywidualne jazdy samochodem z instruktorem): ⇒ jazda praktyczna (nabycie i doskonalenie umiejętności technicznych), ⇒ jazda w sytuacjach krytycznych, ⇒ eco driving – jazda ekonomiczna w praktyce, ⇒ defensive driving – „myślenie za kierownicą” w praktyce.

Na uczestników czeka także obiad i przerwa kawowa. Po zakończeniu każdy kursant otrzymuje specjalny certyfikat potwierdzający ukończenie szkolenia i zdobycie kompetencji.

Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej, dlatego jest całkowicie BEZPŁATNY.

Udział w darmowym szkoleniu

Pod adres rekrutacja@letsdrive.pl należy wysłać swoje
– imię i nazwisko,
– orientacyjny termin szkolenia,
– NIP firmy.
– numer telefonu.

Kontakt

Wszelkie pytania można kierować pod adres rekrutacja@letsdrive.pl lub tel. 786 200 456.