Warsztaty Handlowe Stolarki

Miejsce szkolenia: Sosnowiec
Data szkolenia: 22 lutego 2014

Na 2014 rok ZMS stawia sobie kolejny ambitny cel: przeszkolenie co najmniej kilkuset właścicieli firm handlowo-montażowych i co najmniej tylu samo handlowców stolarki okienno-drzwiowej. Zadaniem Warsztatów Handlowych Stolarki, bo tak będzie nazywać się ten program, będzie pokazanie, w jaki sposób zbudować szanowaną i cenioną markę, jakich argumentów używać podczas rozmowy z klientem, a wreszcie jak rozpoznawać potrzeby inwestorów i jak przedstawiać im proponowane rozwiązania.

Chcemy, żeby firmy handlowo-montażowe były prowadzone z lepszym skutkiem finansowym, a także żeby kojarzyły się z profesjonalną, rzetelną obsługą klienta. Chcemy, żeby klient, który przychodzi do Państwa salonu wyszedł zadowolony i z poczuciem, że nigdzie indziej nie zostałby tak dobrze obsłużony. Chcemy wreszcie, żeby już nikt nigdy nie określił doradców klienta w Państwa salonie mianem „ekspedienta”.

Pierwszy etap Warsztatów Handlowych będzie trwał 6 miesięcy. Od stycznia będziemy prowadzić warsztaty stacjonarne, warsztaty internetowe, wydamy podręcznik, a w czerwcu przeprowadzimy egzamin, po zdaniu którego otrzymają Państwo certyfikaty profesjonalnego doradcy klienta stolarki okienno-drzwiowej.

Kontakt

Zgłoszenia i pytania: karolina.dalbiak@montaze.info.pl