Budowanie marki osobistej – darmowe szkolenie dla kobiet

Miejsce szkolenia: Warszawa
Data szkolenia: 18 stycznia 2014 (sobota), godz. 11.00-14.00

Zapraszamy na darmowe szkolenieJak szybko i skutecznie wybudować swoją osobistą markę – czyli strategie budowania wizerunku.

To jak jesteśmy spostrzegani i jak siebie spostrzegamy kształtuje nasz wizerunek osobisty. Staje się on poniekąd naszą drugą skórą, dzięki której możemy odnosić sukcesy w życiu zawodowym i prywatnym, albo nie. Nasz wizerunek, który jest naszą osobistą marką, jest tym co zostaje w głowach innych ludzi, z którymi mieliśmy styczność. Dlatego warto o niego zadbać i przyjrzeć mu się na szkoleniu. Wpływa on też na naszą efektywność zawodową i biznesową co może mieć wpływ na sprzedaż naszych produktów i pozyskiwanie nowych kontaktów. 

Szkolenie kierowane jest głównie do kobiet, dla których profesjonalny, wiarygodny i zapadający w pamięć wizerunek ma ogromne znaczenie (m.in. freelancerki, właścicielki firm, kobiety powracające na rynek pracy czy zajmujące stanowiska wymagające rozpoznawalności w sferze publicznej).

Program:
– Istota marki osobistej
– Złote zasady budowania wizerunku eksperta.
– Praca z atrybutem, historią oraz logo osobistej marki w oparciu o Model Autentycznego Brandingu Osobistego
– Opracowanie Osobistego Modelu Biznesowego.

Szkolenie będzie miało charakter praktyczny i warsztatowy – prowadząca zaprezentuje, na czym polega budowanie wizerunku osobistego, a następnie przećwiczymy i zastosujemy poszczególne strategie pomocne w tworzeniu własnego wiarygodnego oraz profesjonalnego wizerunku.

Prowadząca szkolenie: Katarzyna Mickiewicz-Burzawa – Psycholog, Certyfikowany Coach i Trener Biznesu, Wizażysta. Specjalizuje się w prowadzeniu szkoleń z kreowania wizerunku z elementami wizażu i stylizacji oraz z rozwoju osobistego . Szkolenia prowadzi zgodnie z Modelem SET (Safety, Experience, Training). Jako coach posiada doświadczenie z klientem indywidualnym w zakresie coachingu wizerunku osobistego oraz life coachingu. W miarę potrzeb łączy szkolenia i coaching, co zwiększa efektywność i skuteczność procesu rozwojowego oraz daje uczestnikowi większą perspektywę wglądu we własne zasoby i umiejętności.

Zapisy: wyłącznie mailem na adres katarzyna.spiridonow@gmail.com.