Jak rozpocząć i rozwinąć sprzedaż międzynarodową – pierwsze kroki w eksporcie

Miejsce szkolenia: Wrocław,  ul. Biskupa Tomasza Pierwszego 4-6
Termin szkolenia: 19 grudnia 2013

Należysz do sektora MŚP? Myślisz o poszerzeniu działalności o obszar rynków zagranicznych, ale boisz się, że nie podołasz? Nic bardziej mylnego! Spójrz na wyniki innych dolnośląskich przedsiębiorstw i przekonaj się, że naprawdę warto. Co czwarta firma z województwa jest eksporterem, a średnio co trzecia złotówka ze sprzedaży pochodzi właśnie z eksportu!

Nie zastanawiaj się czy warto skorzystać z szansy, jaką daje rozwój przez eksport. To pewne! Zastanów się natomiast jak zaplanować i od czego zacząć sprzedaż na rynkach zagranicznych. Dobrym początkiem może okazać się darmowe szkolenieJak rozpocząć i rozwinąć sprzedaż międzynarodową – pierwsze kroki w eksporcie”. Rozpocznie ono cykl „Biznes bez granic – eksportuj, zdobywaj rynki zagraniczne“. Głównym jego celem jest przekazanie praktycznych wskazówek w zakresie rozpoczęcia sprzedaży na rynkach zagranicznych – jak wybrać odpowiednie kierunki, zaplanować pierwsze działania, dobrać odpowiednie instrumenty oraz jaki model eksportu zastosować.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Zaproszeni są wszyscy dolnośląscy przedsiębiorcy, zainteresowani rozwojem przez eksport. Dla wszystkich uczestników, organizatorzy przewidzieli możliwość skorzystania z 60-minutowej sesji indywidualnego coachingu w zakresie wyznaczania strategii eksportowej, prowadzonej przez ekspertów firmy.