Alternatywne sposoby dostarczania usług IT

Miejsce szkolenia: Szkolenie online
Data szkolenia: 6 grudnia 2013, godz. 12:00 – 13:15

Podczas webinarium przyjrzymy się zastosowaniom rozwiązań wykorzystujących procesory POWER jako alternatywy dla architektury x-86. Przykłady zaprezentuje Łukasz Stolarczyk z IBM.
Systemy oparte o procesory POWER™ oferują niezrównaną wydajność przetwarzania transakcyjnego i wsadowego w środowiskach UNIX®, IBM i oraz Linux®. Ponadto są to rozwiązania stabilne i bezpieczne – zarówno pod kątem przetwarzania jak i bezpieczeństwa inwestycji. Korzystając z lat doświadczeń IBM kontynuuje swoją pracę nieustannie rozwijając najnowsze technologie i odpowiadając na potrzeby rynku poprzez np. udostępnianie dodatkowych funkcji w ramach rozwiązań Power dla użytkowników popularnego systemu operacyjnego Linux.

Rozwiązania oparte o procesory POWER wykorzystywane są w wielu przedsiębiorstwach w Polsce i na świecie w kluczowych aplikacjach. Łączone bywają z systemami opartymi na architekturze x-86, które odpowiadają za funkcje pomocnicze. Wśród branż wiodących w wykorzystaniu na pewno należy podać branżę finansową, nie mniej jednak liczne zastosowania znajdziemy też i w innych dziedzinach.

Dla kogo przeznaczone jest szkolenie: administratorzy, specjaliści IT, menedżerowie IT

Program szkolenia

12:00 – 12:15 Alternatywne możliwości i korzyści jakie za nimi stoją – wstęp
12:15 – 12:30 Koszty? To nie problem!
Walka z najbardziej powszechnym stereotypem trwa. Podczas sesji pokażemy kilka przykładów dowodzących że IBM Power nie musi być droższy a niejednokrotnie obniża koszty związane z IT.
12:30 – 12:45 Oszczędności ciąg dalszy.
Rozwinięcie tematu ekonomiczności rozwiązania o wartość czasu i wydajności działania.
12:45 – 13:00 Pewność inwestycji
Bezpieczeństwo to nie tylko sprawdzone, stabilne rozwiązania ale też plan rozwoju produktu po stronie producenta zapewniający odpowiedz na wyzwania
przyszłości.
13:00 – 13:15 Sesja pytań i odpowiedzi

Udział w szkoleniu

Zarejestruj się na szkolenie tutaj.