Bezpłatne warsztaty dotyczące złości

Miejsce szkolenia: Warszawa, Mokotowskie Centrum Integracji Mieszkańców, ul. Woronicza 44A
Termin szkolenia: 23 listopada 2013, godz. 9:00-17:00.

Fundacja RoRo zaprasza na warsztaty dotyczące złości. Podczas spotkania poruszymy następujące tematy:

  • dlaczego się złościmy?
  • złość a moje potrzeby,
  • co zrobić, by rzadziej się złościć,
  • co zrobić, by złość nie przeradzała się w agresję.

Podczas spotkania będzie o złości, którą przeżywamy w różnych sytuacjach, nie tylko tych związanych z dziećmi. Warsztaty przeznaczone są dla rodziców. Ze względu na czas trwania zajęć zapraszamy Was bez dzieci.

Spotkanie poprowadzi Agnieszka Amborska – trener, ukończyła Szkołę Treningu i Warsztatu Psychologicznego INTRA, kurs podstawowy Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach, brała udział w kursie Ambasadorzy Empatii przygotowanym w oparciu o NVC (non violent communication – porozumienie bez przemocy) Rosenberga. Od dziewięciu lat pracuje dla biznesu, od trzech dla organizacji pozarządowych, głównie z rodzicami małych dzieci. Szkoli w obszarach skutecznej komunikacji, motywacji, zarządzania sobą w czasie, asertywności oraz radzenia sobie ze stresem. Agnieszka uważa, że praca nad rozwojem umiejętności interpersonalnych nie tylko pozwala na większą satysfakcję z życia, ale także w zdecydowanej mierze podnosi nasze kompetencje związane z wychowywaniem dzieci. Mama trójki dzieci.

Udział w warsztatach

Ilość miejsc na spotkanie jest ograniczona.

Osoby, które chciałyby wziąć udział w warsztatach prosimy o wysłanie maila na adres warsztaty@fundacjaroro.org, w tytule wpiszcie „złość”.