Darmowe szkolenia i bezpłatne kursy » Wrocław http://darmoweszkolenia.com Darmowe kursy i bezpłatne szkolenia Mon, 20 Jul 2015 13:41:02 +0000 pl-PL hourly 1 http://wordpress.org/?v=4.2.3 Podaj dalej, czyli jak motywować wolontariuszy http://darmoweszkolenia.com/index.php/2015/05/podaj-dalej-czyli-jak-motywowac-wolontariuszy/ http://darmoweszkolenia.com/index.php/2015/05/podaj-dalej-czyli-jak-motywowac-wolontariuszy/#comments Wed, 27 May 2015 10:10:26 +0000 http://darmoweszkolenia.com/?p=17015 Miejsce szkolenia: Wrocław
Data szkolenia: 30 maja 2015

Szkolenie skierowane jest do osób działających w instytucjach, które współpracują z wolontariuszami i chcą rozwinąć swoje kompetencje w zakresie ich motywowania. Sposobów motywowania jest wiele i niekoniecznie wymagają poniesienia dodatkowych kosztów przez organizację. Kluczową rolę odgrywa w tej relacji koordynator, który musi dostrzec, że siłą napędową każdej instytucji są ludzie, ich indywidualne predyspozycje, talenty, potrzeby. Jednocześnie nie zapominając o tym, iż nie ma nic bardziej pożądanego niż współpraca oparta na zaufaniu, która bezpośrednio przełoży się na sukces całego zespołu.
Na szkoleniu uczestnicy poznają sposoby motywacji i prowadzenia grupy wolontariuszy.

Udział w darmowym szkoleniu

Aby zapisać się na szkolenie należy wejść na: http://www.szkolatrenerow.apulengo.pl/szkolenia/zapisy/ oraz wypełnić formularz.

Kontakt

artbetka@gmail.com

]]>
http://darmoweszkolenia.com/index.php/2015/05/podaj-dalej-czyli-jak-motywowac-wolontariuszy/feed/ 0
Jak zapobiegać konfliktom w otoczeniu firmy? http://darmoweszkolenia.com/index.php/2015/03/jak-zapobiegac-konfliktom-w-otoczeniu-firmy-3/ http://darmoweszkolenia.com/index.php/2015/03/jak-zapobiegac-konfliktom-w-otoczeniu-firmy-3/#comments Sat, 14 Mar 2015 10:15:35 +0000 http://darmoweszkolenia.com/?p=16614 Miejsce szkolenia: Wrocław
Data szkolenia: 31 marca 2015

W imieniu Pracodawców Rzeczypospolitej Polskiej zapraszam do udziału w organizowanych przez nas seminariach regionalnych pn. „Jak zapobiegać konfliktom w otoczeniu firmy? Centrum Wsparcia Przedsiębiorców Pracodawców RP jako systemowa propozycja obsługi przedsiębiorstw”.

Podczas seminariów dowiedzą się Państwo:

 • Jak skutecznie zapobiegać konfliktom w otoczeniu firmy?
 • Co pracodawca może zrobić, jeśli widzi, że konflikt między pracownikami bądź pracownikiem a przełożonym wymyka się spod kontroli?
 • Jak wygląda efektywność kosztowa zapobiegania konfliktom (korzystanie z mediacji vs koszty sądowe)?
 • Czym są i jak wyglądają mediacje?
 • Czy w każdej firmie można prowadzić skuteczną mediację?
 • W jaki sposób będzie można skorzystać z bezpłatnych usług oferowanych przez CWP?

Więcej o szkoleniu

Prelegentami i panelistami na seminarium będą znani eksperci z zakresu prawa pracy, mediatorzy, przedstawiciele pracodawców, związków zawodowych i instytucji publicznych.

Seminaria dedykowane są dla przedsiębiorców, pracodawców, pracowników (szczególnie dla przedstawicieli działów HR) oraz reprezentantów związków zawodowych.

Udział w seminariach jest bezpłatny. Zapewniamy lunch i przerwy kawowe.

Udział w darmowym szkoleniu

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc decyduje kolejność zgłoszeń.

Pod poniższym adresem znajdziecie Państwo szczegółową informację na temat seminariów (m.in. formularz zgłoszeniowy):
http://www.pracodawcyrp.pl/projekty-europejskie/projekty-realizowane/centrum-wsparcia-pracodawcow-rp/

Formularz wypełniony w wersji elektronicznej w programie MS Word prosimy o przesłanie na następujący adres mailowy: k.kiszka@pracodawcyrp.pl

Kontakt

W razie pytań zapraszamy do kontaktu z Panem Krystianem Kiszka pod numerem tel. 22 518 87 17 lub wskazanym adresem mailowym.

]]>
http://darmoweszkolenia.com/index.php/2015/03/jak-zapobiegac-konfliktom-w-otoczeniu-firmy-3/feed/ 0
Zgrana ekipa – czy koordynator może być trenerem? http://darmoweszkolenia.com/index.php/2014/11/zgrana-ekipa-czy-koordynator-moze-byc-trenerem/ http://darmoweszkolenia.com/index.php/2014/11/zgrana-ekipa-czy-koordynator-moze-byc-trenerem/#comments Thu, 27 Nov 2014 10:45:39 +0000 http://darmoweszkolenia.com/?p=12217 Miejsce szkolenia: Wrocław, ul. Pawłowa 1/1
Data szkolenia: 1 grudnia 2014, godz. 9-13

Fundacja Uniwersytet Dzieci w ramach Dolnośląskiego Festiwalu Wolontariatu zaprasza na darmowy warsztat: Zgrana ekipa – czy koordynator może być trenerem?

Szkolenie przeznaczone jest dla osób:
– które kierują pracą zespołów lub grup wolontariuszy;
– chcą dowiedzieć się więcej na temat trenerstwa młodzieżowego;
– pracują z grupami młodzieżowymi.

Szkolenie zawiera elementy aktywnego treningu i coachingu, poruszone zostaną tematy:
1. Kim jest trener? Czy każdy kto pracuje z grupą jest trenerem? Jaka jest rola trenera w zespole?
2. Rozwiązywanie i tworzenie konfliktów w zespole. Czy konflikt zawsze musi być destrukcyjny? Kiedy unikać a kiedy wzbudzać konflikty? Jaka jest rola konfliktów w zespole?
3. Motywowanie i zarządzanie zespołem. Jak skutecznie motywować indywidualnie i grupowo. Komunikacja z wykorzystaniem nowoczesnych technik.
4. Przekazywanie informacji zwrotnej. Kiedy powinno się ją przekazywać? Ćwiczenia praktyczne.
5. Case study – przykłady z doświadczeń zawodowych uczestników.

Udział w darmowym szkoleniu

Zgłoszenia: Proszę wysłać mail na: roksana.tomaszewska@ud.edu.pl w tytule proszę wpisać: „Zgrana ekipa” w treści maila podać: imię, nazwisko, numer telefonu lub zgłosić się telefonicznie pod numerem 666 843 146.

Ilość miejsc: 10 (decyduje kolejność zgłoszeń).

Kontakt

Roksana Tomaszewska
tel. 666 843 146

]]>
http://darmoweszkolenia.com/index.php/2014/11/zgrana-ekipa-czy-koordynator-moze-byc-trenerem/feed/ 0
Coś z niczego – jak pobudzić swoją kreatywność? http://darmoweszkolenia.com/index.php/2014/11/cos-z-niczego-jak-pobudzic-swoja-kreatywnosc/ http://darmoweszkolenia.com/index.php/2014/11/cos-z-niczego-jak-pobudzic-swoja-kreatywnosc/#comments Tue, 25 Nov 2014 10:40:34 +0000 http://darmoweszkolenia.com/?p=12215 Miejsce szkolenia: Wrocław, ul. Pawłowa 1/1
Data szkolenia: 1 grudnia 2014, godz. 14-18

Fundacja Uniwersytet Dzieci w ramach Dolnośląskiego Festiwalu Wolontariatu zaprasza na darmowy warsztat: Coś z niczego – jak pobudzić swoją kreatywność?

Szkolenie przeznaczone jest dla wolontariuszy, członków organizacji pozarządowych, koordynatorów,osób zainteresowanych kreatywnością. Zawiera metody i techniki pozwalające na pobudzenie kreatywności, rozwiązanie problemów, zarządzanie zmianą.

Szkolenie podzielone jest na dwie części. Pierwsza dotyczy pojęcia kreatywności, elementów z nią związanych: umiejętności, kompetencje, postawy. Zaprezentowane zostaną techniki i metody rozwijania, pobudzania i stymulowania naszego mózgu. Spróbujemy odpowiedzieć na pytanie: skąd możemy czerpać inspiracje dla naszej kreatywności. Uczestnicy poznają zasady tworzenia nieszablonowych rozwiązań na co dzień.

Druga część szkolenia obejmuje bariery kreatywności w tym: właściwe zdefiniowanie problemu, bariery psychologiczne np. strach przed zmianą.
Szkolenie prowadzone jest metodą aktywnego treningu, uczestnicy będą wykonywać praktyczne zadania, rozwiązywać testy psychologiczne, szukać rozwiązań trudnych sytuacji, z którymi musieli się zmierzyć.

Udział w darmowym szkoleniu

Zgłoszenia: Proszę wysłać mail na: roksana.tomaszewska@ud.edu.pl w tytule proszę wpisać: „Coś z niczego?” w treści maila podać: imię, nazwisko, numer telefonu lub zgłosić się telefonicznie pod numerem 666 843 146.

Ilość miejsc: 10 (decyduje kolejność zgłoszeń).

Kontakt

Roksana Tomaszewska
tel. 666 843 146

]]>
http://darmoweszkolenia.com/index.php/2014/11/cos-z-niczego-jak-pobudzic-swoja-kreatywnosc/feed/ 0
Praktyczne warsztaty ze sporządzania sprawozdawczości http://darmoweszkolenia.com/index.php/2014/11/praktyczne-warsztaty-ze-sporzadzania-sprawozdawczosci/ http://darmoweszkolenia.com/index.php/2014/11/praktyczne-warsztaty-ze-sporzadzania-sprawozdawczosci/#comments Fri, 21 Nov 2014 15:27:11 +0000 http://darmoweszkolenia.com/?p=12177 Miejsce szkolenia: Wrocław
Data szkolenia: 27 listopada 2014

27 listopada 2014 r. zapraszamy do Wrocławia na bezpłatne szkolenie realizowane w ramach projektu EkoAkademia, w trakcie którego zostaną poruszane m.in. następujące kwestie:
– obowiązki wynikające z ustawy o odpadach w kontekście mojego przedsiębiorstwa;
– jak kwalifikować odpady w kontekście różnic w podejściu do odpadów komunalnych i przemysłowych;
– sporządzanie sprawozdawczości;
– zmiany prawne związane z datą 23.01.2015 r.;
– jak zabezpieczyć się przed uchybieniem podczas kontroli Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Środowiska;
– Baza danych o odpadach (BDO).

Jeżeli Twoje przedsiębiorstwo należy do sektora MMŚ przedsiębiorstw i jeżeli chcesz za darmo podnieść swoje kompetencje w zakresie realizacji obowiązków dotyczących ochrony środowiska oraz sprawdzić czy wszystkie obowiązki w tym zakresie są w Twojej firmie poprawnie realizowane – zapraszamy do udziału w bezpłatnym projekcie.

W ramach projektu EkoAkademia:
– sprawdzisz jakie obowiązki w ochronie środowiska, powinno realizować Twoje przedsiębiorstwo;
– indywidualne podejście do Twojej działalności, pozwoli na uzyskanie wiedzy o możliwościach poprawnego realizowania wszystkich obowiązków;
-zostanie zorganizowane szkolenie obejmujące obszar y wymagające wsparcia/podniesienia Twoich kwalifikacji;
– otrzymasz certyfikat potwierdzający ukończenie szkolenia oraz indywidualny plan realizacji obowiązków prawa ochrony środowiska w Twoim przedsiębiorstwie.

Kontakt

Informacje na temat szkolenia uzyskać można pod numerami telefonu:
+48 882 054 575 lub 77 4411579
oraz mailowo: wodarz@atmoterm.pl

]]>
http://darmoweszkolenia.com/index.php/2014/11/praktyczne-warsztaty-ze-sporzadzania-sprawozdawczosci/feed/ 0
Szkolenie komputerowe ECDL-Core http://darmoweszkolenia.com/index.php/2014/11/szkolenie-komputerowe-ecdl-core-2/ http://darmoweszkolenia.com/index.php/2014/11/szkolenie-komputerowe-ecdl-core-2/#comments Mon, 03 Nov 2014 11:45:13 +0000 http://darmoweszkolenia.com/?p=12084 Miejsce szkolenia: Oława
Data szkolenia: listopad 2014

W 100% dofinansowane przez Unię Europejską szkolenie komputerowe zakończone certyfikatem ECDL-Core przeznaczone dla osób mieszkających na Dolnym Śląsku, które nie uczestniczyły dotychczas w żadnym szkoleniu dofinansowanym z Europejskiego Funduszu Społecznego z priorytetu 9.

Program szkolenia

 1. Obsługa sprzętowa komput
 2. system operacyjny Windows
 3. Word
 4. Excel
 5. Power Point
 6. Access
 7. Internet i poczta elektroniczna

Dodatkowe informacje o szkoleniu…

Warunkiem wzięcia udziału w szkoleniu jest wykształcenie nie więcej niż średnie lub ukończone 50 lat, lub status osoby bezrobotnej, lub pozostawanie bez pracy przez ponad 6 miesięcy. Mogą w nim wziąć udział również osoby samozatrudnione o ile nie prowadzą działalności w branży komputerowej lub informatycznej, a także rolnicy.

Udział w darmowym szkoleniu

Zapisy na szkolenie odbywają się w biurze Odra Fun w Oławie przy ul. 1 Maja 1 pokój 5 w godzinach od 8.30 do 17.00

Kontakt

Telefon: 502414118
E-mail: biuro@odrafun.pl

]]>
http://darmoweszkolenia.com/index.php/2014/11/szkolenie-komputerowe-ecdl-core-2/feed/ 0
Zwalczanie bezrobocia – konkursy grantowe w ramach projektu Gwarancje dla Młodzieży http://darmoweszkolenia.com/index.php/2014/10/zwalczanie-bezrobocia-konkursy-grantowe-w-ramach-projektu-gwarancje-dla-mlodziezy/ http://darmoweszkolenia.com/index.php/2014/10/zwalczanie-bezrobocia-konkursy-grantowe-w-ramach-projektu-gwarancje-dla-mlodziezy/#comments Tue, 07 Oct 2014 09:47:27 +0000 http://darmoweszkolenia.com/?p=11952 Miejsce szkolenia: Warszawa, Kraków, Katowice, Wrocław, Gdańsk, Lublin
Data szkolenia: Warszawa (7 października), Kraków (9 października),  Katowice (16 października), Wrocław (21 października), Gdańsk (23 października), Lublin (28 października)

W najbliższych miesiącach pojawią się nowe programy i fundusze, które umożliwią wsparcie finansowe dla szkół,uczelni, organizacji
pozarządowych i instytucji edukacji. Już teraz, dzięki wsparciu Komisji Europejskiej, chcemy do tego przygotować wszystkich zainteresowanych.

Program szkolenia

9:00 – 10:00 Rejestracja uczestników, poczęstunek
10:00 – 10:10 Oficjalne otwarcie seminarium
10:10 -11:00 Prezentacja I.
Gwarancje dla młodzieży – krok po kroku.” Stowarzyszenie Edukacji Pozaformalnej MERITUM
11:00 – 11:30 Prezentacja II. 
„Świadomość technologiczna – wyzwania wspólczesnej edukacji.” INTEL
11:30 – 12:20 Prezentacja III. 
„Erasmus 2014 – 2020 – nowe perspektywy dla współpracy międzynarodowej w obszarze edukacji, szkolenia, młodzieży i sportu.”
Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji
12:20 – 13:00 Przerwa kawowa
13:00 – 13:20 Prezentacja IV.
„Nowe technologie w edukacji – nowy wymiar szkolnictwa.” Copy Office Rozwiązania dla dokumentów
13:20 -13:50 Prezentacja V.
„Małopolskie założenia Gwarancji dla Młodzieży.” Wojewódzki Urząd Pracy
13:50 – 14:35 Prezentacja VI.
„Współpraca sektora edukacji i oświaty oraz partnerów gospodarczych. Fundraising – budowanie zamożnej organizacji poprzez relacje z darczyńcami ze wszystkich sektorów.” Polskie Stowarzyszenie Fundraisingu
14:35 – 15:00 Podsumowanie. Wyniki konkursu

Więcej o szkoleniu

Korzyści z udziału w seminarium:
– zwiększenie wiedzy z zakresu programu „Gwarancje dla młodzieży”,
– zwiększenie wiedzy z zakresu pozyskiwania funduszy grantowych na projekty w nowym okresie programowania 2014-2020
– porady i konsultacje z doradcami zawodowymi,
– szansa na wymianę doświadczeń, uwag i pomysłów, zwiększających zaangażowanie władz lokalnych z terenów zagrożonych wykluczeniem zawodowym.
– nawiązanie współpracy z przedstawicielami instytucji publicznych, prywatnych oraz pozarządowych.

Przewidziane są także konkursy, w których nagrodami będą m.in. drukarki firmy Ricoh oraz gry i narzędzia dydaktyczne.

Projekt realizowany we współpracy z Ministerstwem Pracy i Polityki Społecznej oraz Wojewódzkimi Urzędami Pracy.

Udział w darmowym szkoleniu

Osoby zainteresowane uczestnictwem w seminariach prosimy o przesłanie:
– imienia i nazwiska,
– nazwy szkoły/instytucji/organizacji, którą reprezentują,
– numeru telefonu,
– adresu e-mail,
– nazwy miejscowości, w której odbędzie się dane seminarium na adres: seminarium@gwarancje.edu.pl

Kontakt

Anna Pawlak
Koordynator projektu
Stowarzyszenie Edukacji Pozaformalnej MERITUM
e-mail: anna.pawlak@sen-meritum.pl
tel: 698 691 075

]]>
http://darmoweszkolenia.com/index.php/2014/10/zwalczanie-bezrobocia-konkursy-grantowe-w-ramach-projektu-gwarancje-dla-mlodziezy/feed/ 0
Zaprogramuj swój sukces – darmowe Szkolenia Komputerowe z Certyfikatem ECDL Start. http://darmoweszkolenia.com/index.php/2014/09/zaprogramuj-swoj-sukces-darmowe-szkolenia-komputerowe-z-certyfikatem-ecdl-start/ http://darmoweszkolenia.com/index.php/2014/09/zaprogramuj-swoj-sukces-darmowe-szkolenia-komputerowe-z-certyfikatem-ecdl-start/#comments Sat, 20 Sep 2014 09:18:29 +0000 http://darmoweszkolenia.com/?p=11850 Miejsce szkolenia: Wrocław i okolice 

Zaprogramuj swój sukces”, czyli darmowe Szkolenia Komputerowe z Certyfikatem ECDL Start.

Program szkolenia

Kurs ECDL START składa się z 4 wybranych modułów:

 1. Przetwarzanie tekstów
 2. Arkusze kalkulacyjne
 3. Grafika menedżerska i prezentacyjna
 4. Przeglądanie stron internetowych i komunikacja

Więcej o szkoleniu

Uczestnicy projektu otrzymają podręczniki. Po odbyciu kursu otrzymają zaświadczenie o ukończeniu szkolenia, a po zdaniu egzaminów ECDL certyfikat ukończenia kursu w formie papierowej oraz karty plastikowej z własnym zdjęciem.

Cele projektu

Podniesienie do 30.06.2015 umiejętności i kompetencji informatycznych niezbędnych w warunkach pracy biurowej z zakresu 4 spośród 7 modułów ECDL przez 180 osób pracujących,bezrobotnych, uczących się i/lub mieszkających w woj. dolnośląskim i posiadających maksymalnie wykształcenie średnie i będących w wieku 18-64 lata.

Grupa docelowa

Uczestnicy projektu to 180 osób fizycznych w wieku 18-64 lata z wykształceniem maksymalnie średnim , które uczą się, są bezrobotne lub pracują i/lub zamieszkują na obszarze woj. dolnośląskiego i które z własnej inicjatywy chcą podnieść swoje umiejętności i kwalifikacje z zakresu obsługi komputera.

Rekrutacja:

Rekrutacja prowadzona będzie w ciągła w okresie IV-XI.2014 i I-IV.2015 odrębnie do:

– grupa osób początkujących wymagających nauki od podstaw (typ A),

– grupa osób mających już opanowane podstawy obsługi komputera (typ B),

– grupa osób posiadających podstawy obsługi pakietu Office (typ C).

Udział w darmowym szkoleniu

Zachęcamy wszystkich do brania udziału, do zadawania pytań i rozpowszechnienia informacji.

Kontakt

Karolina Tomczak GG: 4112000
email: brost.wroclaw@gmail.com
tel. 71- 7810150
kom. 886 457 447

]]>
http://darmoweszkolenia.com/index.php/2014/09/zaprogramuj-swoj-sukces-darmowe-szkolenia-komputerowe-z-certyfikatem-ecdl-start/feed/ 0
Szkolenie ECDL http://darmoweszkolenia.com/index.php/2014/08/szkolenie-ecdl/ http://darmoweszkolenia.com/index.php/2014/08/szkolenie-ecdl/#comments Sat, 23 Aug 2014 11:07:30 +0000 http://darmoweszkolenia.com/?p=11678 Miejsce szkolenia: Wrocław, pl. Solidarności 1/3/5, 1 piętro
Data szkolenia: od 2 września 2014 (wtorek), godz. 16.30

Zapraszamy na bezpłatne szkolenia komputerowe ECDL w ramach projektu unijnego ‘Zaprogramuj swój sukces’.
Zajęcia prowadzone są dwa razy w tygodniu, rozpoczynają się 2 września o godzinie 16:30 (wtorek) i potrwają około 1 miesiąca.

Po odbyciu kursu słuchacze otrzymają zaświadczenie o ukończeniu szkolenia, a po zdaniu egzaminów ECDL certyfikat ukończenia kursu w formie papierowej oraz karty plastikowej z własnym zdjęciem.

Program szkolenia

Kurs ECDL START składa się z 4 wybranych spośród 7 modułów:

 1. Podstawy technik informatycznych i komunikacyjnych
 2. Użytkowanie komputera
 3. Przetwarzanie tekstów
 4. Arkusze kalkulacyjne
 5. Bazy danych
 6. Grafika menedżerska i prezentacyjna
 7. Przeglądanie stron internetowych i komunikacja

Kontakt

brost.wroclaw@gmail.com
GG: 4112000

]]>
http://darmoweszkolenia.com/index.php/2014/08/szkolenie-ecdl/feed/ 0
Zaprogramuj swój sukces http://darmoweszkolenia.com/index.php/2014/06/zaprogramuj-swoj-sukces/ http://darmoweszkolenia.com/index.php/2014/06/zaprogramuj-swoj-sukces/#comments Sun, 15 Jun 2014 08:52:16 +0000 http://darmoweszkolenia.com/?p=11617 Miejsce szkolenia: Wrocław, pl. Solidarności 1/3/5

Serdecznie zapraszam na bezpłatne szkolenia komputerowe (każdy otrzyma certyfikat ECDL po szkoleniu) w ramach projektu unijnego „Zaprogramuj swój sukces”.
Planowane jest utworzenie trzech grup docelowych:
• typ A – grupa osób początkujących wymagających nauki od podstaw,
• typ B – grupa osób mających już opanowane podstawy obsługi komputera,
• typ C – grupa osób posiadających podstawy obsługi pakietu Office (Word, Exel).

Szkolenia adresowane są do osób z wykształceniem maksymalnie średnim, w wieku 18 – 64 lat, zamieszkałych na terenie województwa dolnośląskiego. Nie ma znaczenia czy osoba zainteresowana na status osoby uczącej się, pracującej czy jest bezrobotna.

Program szkolenia

Kurs ECDL START składa się z 4 wybranych spośród 7 modułów:
1. Podstawy technik informatycznych i komunikacyjnych
2. Użytkowanie komputera
3. Przetwarzanie tekstów
4. Arkusze kalkulacyjne
5. Bazy danych
6. Grafika menedżerska i prezentacyjna
7. Przeglądanie stron internetowych i komunikacja

Więcej o szkoleniu

Dzięki nowoczesnemu systemowi każdy uczestnik otrzyma wsparcie dostosowane do jego potrzeb (różne moduły i czas nauki). Dla każdej grupy zajęcia odbywać się będą 2 lub 3 razy/tyg. po 5h dydaktycznych (możliwa jest inna częstotliwość i/lub liczba godz. zajęć w jednym bloku jeśli uczestnicy wskażą taką potrzebę, np. dla osób bezrobotnych mogą być codziennie lub 4 razy w tygodniu). Do wyboru będą zajęcia w trybach porannych: 8:00-12:00 lub popołudniowych.: 16:30-20:30 (wliczając 15 min. przerwę). Możliwe są inne tryby jeśli uczestnicy wyrażą taką potrzebę.

Każdy z uczestników projektu otrzyma dostęp do platformy e-learningowej, za pomocą której będzie mógł pracować indywidualnie nad modułami (dostęp do platformy we własnym zakresie umożliwi Wnioskodawca). Zajęcia na platformie mają za zadanie utrwalenie wiedzy i umiejętności nabytych podczas szkoleń stacjonarnego oraz lepsze przygotowanie do egzaminów ECDL START. Na zakończenie zajęć na platformie każdy uczestnik projektu będzie mógł zdać próbny egzamin ECDL w każdym z modułów. Wszystkie zajęcia grupowe prowadzone będą przez trenerów posiadających min. 50h doświadczenia w prowadzeniu szkoleń informatycznych z zakresu obsługi pakietu Office. Prowadzone będą w sali komputerowej wyposażonej w min. 13 stanowisk komputerowych. Uczestnicy projektu otrzymają podręczniki. Po odbyciu kursu (wymagana obecność na min. 80% zajęć) otrzymają zaświadczenie o ukończeniu szkolenia, a po zdaniu egzaminów ECDL certyfikat ukończenia kursu w formie papierowej oraz karty plastikowej.

Udział w darmowym szkoleniu

brost.wroclaw@gmail.com

]]>
http://darmoweszkolenia.com/index.php/2014/06/zaprogramuj-swoj-sukces/feed/ 0