Targi IT Future Expo 2017

Po raz kolejny mamy zaszczyt zaprosić Państwa na największe targi informatyczne w Polsce: IT Future Expo 2017. Będą Państwo mogli zapoznać się z najnowszymi technologiami, trendami oraz innowacjami informatycznymi na rynku Polskim, jak również zaczerpnąć informacji i opinii o prezentowanych produktach przez ponad 100 firm. IT Future Expo koncentruje przedstawicieli i wystawców z szeroko pojętej branży informatyczno-technologicznej, dzięki czemu na targach można poznać rozwiązania Mobile, E-Commerce, IT Security, Big Data, Data Center, czy Wirtualną Rzeczywistość.

Nurtują Cię najnowsze regulacje Unii Europejskiej dotyczące ochrony danych osobowych? Chcesz wiedzieć jak zabezpieczyć firmę przed wyciekaniem istotnych informacji na zewnątrz? Od dawna masz w planach przeprowadzenie analizy polityki bezpieczeństwa organizacji? Zastanawiasz się na rozwiązaniem, które efektywnie zoptymalizuje pracę firmy? A może chcesz dowiedzieć się o najnowszych programach dotacji z Unii Europejskiej w zakresie dofinansowań na wdrażanie rozwiązań informatycznych?

IT Future Expo 2017

Targi IT Future Expo 2017 odbędą się w Warszawie, 20 września 2017, na Stadionie PGE Narodowym. Impreza ma charakter branżowy. Targi kierujemy zatem do wszystkich reprezentantów firm oraz instytucji.

Miło nam również zakomunikować, że Gościem Specjalnym wydarzenia będzie Łukasz Jakóbiak który na scenie głównej Konferencji – Twoja Kariera w IT – poprowadzi wykład motywacyjny.

Udział w targach

Udział w targach jest bezpłatny dla zwiedzających, po uprzedniej rejestracji na stronie internetowej.