Współpraca z życzliwością

Z okazji Dnia Życzliwości 2016 zapraszamy na darmowy warsztat: Współpraca z życzliwością.

Nasza satysfakcja z wykonywanej pracy zależy nie tylko od poziomu naszego zaangażowania, zakresu obowiązków oraz wysokości wynagrodzenia. Wpływ na nią ma również życzliwe otoczenie biurowe, w którym ludzie się lubią, szanują, wspierają i współpracują. Dla zachowania równowagi pomiędzy życiem zawodowym a osobistym warto zadbać o dobre relacje w miejscu pracy.

Przyjdź i weź udział w grze pod tytułem „Współpraca z życzliwością”, podczas której będziesz mieć możliwość doświadczenia sytuacji, w której życzliwość, zaufanie i współpraca będą kluczem do sukcesu.

Bezpłatny warsztat Współpraca z życzliwością odbędzie się 20 listopada 2016 (niedziela), godz. 10:30-12:00 w Warszawie na Placu Konstytucji 4.

Prowadzące

Aneta Choroszy i Katarzyna Podsiadły – wspólnie stworzyły i prowadzą projekt „Praca w równowadze”. Projekt ten powstał z myślą o tych, dla których praca jest ważna, chcą się w niej spełniać i rozwijać, np. poprzez zmianę pracy, zmianę zawodu lub awans. W projekcie kładą też nacisk na kwestię zapobiegania problemom wypalenia zawodowego. Prowadzące łączą wieloletnie doświadczenie zawodowe doradców kariery z pracą w charakterze coacha, trenera rozwoju osobistego oraz psychologa. W programach szkoleniowych wykorzystują Nonviolent Communication (NVC) – Porozumienie bez Przemocy.

Opis akcji

Akcja „Czego najbardziej? Życzliwości!” organizowana jest przez nieformalną grupę „Czego najbardziej?!” z okazji Międzynarodowego Dnia Życzliwości (21 listopada). W ramach akcji przez cały listopad odbywać się będą działania na rzecz promocji życzliwości. Kulminacyjnym punktem akcji będzie 20 i 21 listopada, kiedy to planujemy spotkania, warsztaty, masowe rozdawanie pocztówek z życzliwością i inne aktywności, które będą nam przypominać, dlaczego warto być życzliwym przez cały rok – zarówno wobec siebie, jak i wobec innych. Zapraszamy do wspólnego świętowania!

Kim jesteśmy

Grupa „Czego najbardziej?!” powstała w lutym 2016 roku. Jesteśmy nieformalną grupą, w której skład wchodzą trenerki, coachowie, psycholożki i animatorki zabaw. W swoim wolnym czasie przygotowujemy kilka razy w roku akcje społeczne, mające za zadanie uświadomić ludziom to, co dla nas wszystkich jest naprawdę ważne. Chcemy spowodować, żeby w Warszawie, i całej Polsce, żyło się lepiej, wolniej, bardziej przyjaźnie i życzliwie. Poprzez nasze działania zachęcamy do integracji międzypokoleniowej, pragniemy inspirować do życia w harmonii, dobrym zdrowiu i przyjaznym środowisku oraz do zmniejszenia anonimowości.

Udział w darmowym warsztacie

Warsztat jest bezpłatny, jednak z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc obowiązują zapisy. Maksymalna liczba uczestników: 15.

Aby się zapisać wypełnij zgłoszenie na stronie Evenea.

Pamiętaj, że jeśli nie możesz przyjść, z Twojego miejsca może skorzystać ktoś, kto tego bardzo potrzebuje. Dlatego, poinformuj nas, jeśli rezygnujesz z udziału.

Kontakt

Jeśli masz pytania lub potrzebujesz więcej szczegółowych informacji zachęcamy do kontaktu mailowego: kontakt@czegonajbardziej.pl