Odpowiedzialność właścicieli oraz kadry zarządzającej przedsiębiorstw

Kancelaria Adwokacka Olgierd Świostek Łukasz Kupski zaprasza przedsiębiorców do udziału w bezpłatnym szkoleniuZasady odpowiedzialności właścicielskiej oraz kadry zarządzającej w podmiotach gospodarczych – przegląd zasad odpowiedzialności przedsiębiorcy jednoosobowego, w spółce cywilnej oraz w spółach prawa handlowego, optymalizacja formy działania„.

Szkolenie odbędzie się 24 września 2016 w Warszawie, przy ul. Al. Komisji Edukacji Narodowej 18 lok 5B w Warszawie, w godzinach od 10:00 do 14:00.

Na to darmowe szkolenie zapraszamy przede wszystkim osoby zarządzające podmiotami gospodarczymi, zainteresowane doborem odpowiedniej formy prawnej prowadzonego przedsiębiorstwa oraz przekształceniem lub podziałem firm.

Szkolenie zostanie poświęcone praktycznemu zastosowaniu regulacji prawa gospodarczego, omówione na nim zostaną  zalety i wady poszczególnych form działalności, w szczególności:

  • zasady ponoszenia odpowiedzialności przez właścicieli przedsiębiorstw;
  • zasady ponoszenia przez osoby zarządzające przedsiębiorstwem odpowiedzialności za zobowiązania firmy wobec osób trzecich;
  • zasady ponoszenia przez osoby zarządzające przedsiębiorstwem odpowiedzialności korporacyjnej;
  • obowiązki związane z prowadzeniem firmy w wybranej formie;
  • sposoby optymalizacji formy prowadzonej działalności gospodarczej.

Szkolenie poprowadzi adwokat Olgierd Świostek, prawnik o wieloletnim doświadczeniu w obsłudze prawnej przedsiębiorstw.

Udział w darmowym szkoleniu

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres sekretariat@adwokat-radca.eu – z podaniem imienia, nazwiska, telefonu kontaktowego oraz adresu mailowego osoby biorącej udział w szkoleniu oraz branży, w której działa przedsiębiorca.

Liczba miejsc ograniczona.