A potem żyła długo i szczęśliwie

Zapraszamy na darmowy warsztat dla kobietA potem żyła długo i szczęśliwie„. Warsztat odbędzie się 14 maja 2016 w Warszawie, przy ul. Bartoszewicza 11, w Yerbaciarni Terere.

Zapraszamy na majowe spotkanie Warszawskiej Współpracy Szkoleniowej – równo 4 lata od pierwszego. Warsztat dla kobiet, które chcą odzyskać swoje szczęście po rozstaniu.

Być może zastanawiasz się czasami jakby to było żyć z poczuciem własnej wartości płynącej z tego KIM jesteś. Być może pragniesz też własnego uśmiechu do siebie gdy spoglądasz rano w lustro, zanim zrobisz makijaż. Marzysz o docenieniu i spokoju, gdy myślisz o przyszłości. Może pragniesz żyć z lekkością i wierzyć w siebie.

Brakuje Ci umiejętności zaufania innym, nawet gdy robią oni coś ważnego dla Ciebie.
Widzisz swoje pojawiające się lęki, które powodują, że coś Ciebie blokuje. Wiesz czego chcesz, ale nie wiesz co zrobić, aby to osiągnąć.
Chcesz odzyskać szczęście, siebie samą i radość w życiu? Bez straty kilku długich lat.
Jeśli jesteś kobietą, która chce znowu cieszyć się życiem i jest gotowa, aby zacząć podążać za swoimi marzeniami DOŁĄCZ DO NAS! Wśród bliskich, podobnych nam kobiet nabierz wiary oraz pewności siebie. Jeśli pragniesz dla siebie więcej i nie chcesz nadal ponosić kosztów rozstania w swoim życiu.

Na warsztatach pomożemy Ci:
– określić czego naprawdę pragniesz i co jest dla Ciebie ważne,
– obejmiemy uwagą Twoje obawy, blokady i przekonania, które stoją na Twojej drodze do szczęśliwego życia po rozstaniu,
– opracujemy działania i sposoby, które pomogą przezwyciężyć to co odbiera Ci moc.

To będzie Twój najważniejszy krok do tego aby stać się SZCZĘŚLIWĄ. Uwierzysz w siebie! Kiedy zobaczysz to, na czym chcesz się skoncentrować zaczniesz

Program warsztatu

  1. Życie z lotu ptaka – Wizja idealna Twojej przyszłości.
  2. Budowa z lekkością bezpiecznej drogi do poczucia własnej wartości.
  3. Klucze do Twojego szczęścia.
  4. Rzeczywistość, czyli co zrobić, aby nie utknąć i odzyskać szczęście.

Prowadząca

Anna Gumińska – Coach kryzysowy z certyfikatem honorowanym przez Polskie Towarzystwo Psychotraumatologiczne i Akademię Coachingu Kryzysowego.
Trener, edukator, wykładowca, z certyfikatem potwierdzającym spełnienie 5 poziomów Europejskich Ram Kwalifikacji zgodnie z zaleceniem Parlamentu Europejskiego i Rady i standardami kwalifikacji zawodowych według MPiPS.
Life coach po podyplomowych studiach Life Coaching Start Up w Collegium Civitas i indywidualnym 100 godzinnym trenningu approved Coach Specifig Training Hours ICF.

Udział w darmowym szkoleniu

Warsztat jest bezpłatny. Obowiązują zapisy przez formularz:
https://docs.google.com/forms/d/1xmmwLGApOPFjrQ2Dy4m81lDI1kBbEzll7oiE4rHVX_A/viewform