Śniadanie w chmurze – windykacja i pożyczki

Miejsce szkolenia: Warszawa, ul. Złota 59, Pure Sky Club
Data szkolenia: 16 marca 2016

Śniadanie w chmurze” – bezpłatne warsztaty skutecznej windykacji i wyższej sprzedaży pożyczek dzięki nowym technologiom. 

Warsztaty będą poświęcone kluczowym problemom branżowym. Przy windykacji – niskiej skuteczności działań, dochodzącej do progu opłacalności. Przy udzielaniu pożyczek – traceniu klientów przez brak właściwej informacji we właściwym czasie.

W wielu firmach zajmujących się windykacją pracownicy tracą do 60% swojego czasu na bezowocne działania, takie jak nieskuteczne próby dodzwonienia się do dłużnika. Kosztowny czas pracy jest marnowany, a proces ściągania należności się wydłuża. W firmach pożyczkowych podstawą sukcesu jest błyskawiczna, a jednocześnie spersonalizowana obsługa pożyczkobiorcy – zadanie, którego nie można zrealizować przy zastosowaniu tradycyjnego sposobu pracy działu telesprzedaży.

Dla windykacji i sprzedaży pożyczek, tak jak dla innych branż, potrzebne są specyficzne, odpowiednio dobrane narzędzia – mówi Tomasz Paprocki, ekspert Focus Telecom prowadzący warsztaty – Rozwiązania, które przedstawimy, są fuzją najnowszych technologii i know-how firm z dużym doświadczeniem w ściąganiu zaległych należności i udzielaniu pożyczek.

Warsztaty odbędą się 16 marca, w ramach cyklu „Śniadań w chmurze” – porannych spotkań biznesowych poświęconych zagadnieniom obsługi klientów, sprzedaży i windykacji. Miejscem warsztatów jest Pure Sky Club w Warszawie. Udział w spotkaniu jest bezpłatny, ale wymagana jest wcześniejsza rejestracja (liczba miejsc jest ograniczona).

Skuteczna komunikacja jest w branży finansowej i windykacyjnej niezwykle ważna, a firmy, które ją ulepszają szybko zdobywają przewagę na rynku – mówi Andrzej Ogonowski, ekspert SMSAPI.pl, współprowadzący warsztaty – Myślę, że spotkanie będzie doskonałą okazją do poznania sprawdzonych sposobów na dotarcie zarówno do nowych klientów, jak i obsługi tych obecnych.

Warsztaty dla firm windykacyjnych i pożyczkowych.

Udział w bezpłatnym warsztacie

Zachęcamy do obejrzenia wideo-relacji z poprzedniego Śniadania!

Kontakt

Iwona Piętka
Koordynator ds. sprzedaży i organizacji konferencji
Tel.: +48 222 289 084
E-mail: zgloszenie@focustelecom.pl