Szkolenie Pozyskiwanie środków „Od pomysłu do projektu”

Miejsce szkolenia: Wrocław
Data szkolenia: 9-18 grudnia 2015

Celem szkolenia jest przekazanie uczestnikom podstawowej wiedzy, zarówno teoretycznej, jak i praktycznej na temat pozyskiwania funduszy na zrealizowanie autorskich projektów unijnych. Kurs skierowany jest do osób niepełnosprawnych, które obecnie są nieaktywne zawodowo oraz posiadają orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu umiarkowanym lub znacznym.

Szkolenie Pozyskiwanie środków „Od pomysłu do projektu”

Nie wiesz, jakie są procedury ubiegania się o dotacje europejskie? Chciałbyś wiedzieć, jak idealnie napisać wniosek? Na te i inne pytania uzyskasz odpowiedź na kursie zawodowym, którego tematem jest pozyskiwanie środków unijnych.

Celem szkolenia jest przekazanie uczestnikom podstawowej wiedzy, zarówno teoretycznej, jak i praktycznej na temat pozyskiwania funduszy na zrealizowanie autorskich projektów unijnych.

Kurs skierowany jest do osób niepełnosprawnych, które obecnie są nieaktywne zawodowo oraz posiadają orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu umiarkowanym lub znacznym.

Szkolenie odbędzie się w terminie 9.12 – 18.12.2015. Zajęcia w tygodniu będą trwały w godzinach 15:00 – 19:00, a w weekend od 9:00 – 13:00.

Dlaczego warto wziąć udział w szkoleniu?

Podczas szkolenia uczestnicy dowiedzą się m.in. jak napisać wniosek o dotację, jakie są metody rekrutowania i dokumentowania zgłoszeń oraz kwalifikacji beneficjentów (karty zgłoszeń, karty danych, PEFS). Ponadto uczestnicy będą mieli okazję popracować z Generatorem Wniosków i  przygotować własny wniosek, składający się z części merytorycznej, budżetu oraz harmonogramu.

Kurs kończy się egzaminem, a każdy uczestnik otrzyma zaświadczenie o ukończeniu kursu.

Informacje i zapisy:

Dominika Zaskórska
Asystent Koordynatora
Fundacja Aktywizacja
Centrum Edukacji i Aktywizacji Osób Niepełnosprawnych we Wrocławiu
Pl. Strzelecki 25, 50 – 224 Wrocław
Tel. +48 5111 944 126
dominika.zaskorska@idn.org.pl