Optymalne wykorzystanie energii i mediów technicznych w zakładach produkcyjnych

Miejsce szkolenia: Gdańsk
Data szkolenia: 17 czerwca 2015

To już ostatnie dni na rejestrację online na bezpłatne Warsztaty oraz Konferencję Optymalne wykorzystanie energii i mediów technicznych w zakładach produkcyjnych, które odbędą się 17 czerwca w hotelu Qubus w Gdańsku.

Spotkanie stanowi platformę wymiany doświadczeń na temat najnowszych rozwiązań i możliwości w obszarze efektywnego wykorzystywania energii i mediów technicznych w produkcji. Udział w nim będzie doskonałą okazją do nawiązania nowych kontaktów, ugruntowania istniejących już relacji biznesowych, jak również zdobycia ciekawych doświadczeń. Jego wyjątkowość to efekt formuły łączącej merytoryczną wiedzę niezależnych ekspertów z praktycznymi przykładami z rynku.

W trakcie Konferencji swoimi dobrymi praktykami produkcyjnymi podczas prelekcji LEAN to GREEN – Zmniejsz zużycie energii o 20% na jednostkę produkcji podzieli się z Państwem Pan Pascal Flatres , posiadający 25-letnie doświadczenie zdobyte we francuskiej grupie międzynarodowej MICHELIN w fabrykach w USA, Francji oraz w Polsce.

Program konferencji

– Audyty efektywności energetycznej pneumatyki
– Oszczędność energii dzięki technologii ultradźwiękowej
– Termowizja – optymalne narzędzie do analizy mediów
– Redukcja mocy biernej
– Proaktywny monitoring zużycia mediów i rozwiązywanie problemów dzięki technologii wykrywania i diagnostyki usterek w czasie rzeczywistym
– Teleinformatyczne systemy monitorowania mediów technicznych
– Optymalne wykorzystanie sprężonego powietrza w zakładach produkcyjnych
– Jak diagnostyka maszyn przemysłowych obniża zużycie energii i mediów?
– Bezpieczniki topikowe do zastosowań w przemyśle i energetyce
– Przemysłowe systemy łączności i bezpieczeństwa VoIP jako optymalne wykorzystanie sieci Ethernet na zakładach produkcyjnych
– LEAN to GREEN – Zmniejsz zużycie energii o 20% na jednostkę produkcji

Po części konferencyjnej przewidziane są bezpłatne warsztaty światowego lidera kamer termowizyjnych, firmy FLIR Systems na temat Parametrów wpływających na pomiar kamerą termowizyjną w warunkach przemysłowych. Warsztaty z Panem Pawłem Rutkowskim będą znakomitą okazją do poszerzenia swojej wiedzy w zakresie szeroko rozumianej termowizji.

W ramach konferencji

– Imienne Certyfikaty Uczestnictwa
– Przerwy kawowe oraz poczęstunek
– Stoisko prasowe z bezpłatnymi czasopismami branżowych: AUTOMATYKA; APA – Automatyka, Podzespoły, Aplikacje; Napędy i Sterowanie; Główny Mechanik; Polski Przemysł oraz magazyn Utrzymanie Ruchu wydawnictwa Elamed.
– Dostęp do kilkunastu ekspertów na stoiskach wystawienniczych
– Pakiet materiałów konferencyjnych

Udział w darmowym szkoleniu

Zarejestruj się za darmo tutaj.